Sofa Maja 3

(kod: 09636)
1 696 zł

Produkt niedostępny

kod: 09636
Wybierz Materiały standard:
Zobacz wszystkie warianty
Wybierz Materiały poduchowe/premium:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Elegancka i klasyczna rozkładana sofa Maja 3.

 

Rozkładana sofa Maja 3 to wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w salonie oraz innych pomieszczeniach. Sofa ta posiada elegancką formę oraz kształt, który nada charakteru kazdej przestrzeni. Sofa ta jest bardzo obszerna oraz wygodna. Wykonana została z najwyższej jakości materiałów, które gwarantuja możliwośc użytkowania przez lata.

 

Funkcja spania czyni sofę jeszcze bardziej wygodną oraz praktyczną. Sofa Maja 3 posiada bardzo prosty system rozkładania, który nie wymaga uzycia zbyt duzej siły. Funkcja spania pozwoli zaoszczędzić miejsce w kazdym pomieszczeniu.

 

Wymiary sofy:
Szerokość sofy wynosi 210cm zaś jej wysokość to 75cm. Głębokość siedziska wynosi 60cm, zaś jego wysokość to 40cm. Szerokość całkowita sofy  to 85cm, zaś długośc siedziska to 160cm. Powierzchnia spania wynosi 160 cm x 200 cm

 

Sofa dostępna jest w wielu kolorach obicia.
Wszystkie dostępne kolory znajdują się we wzorniku tkanin.
Wybrane kolory prosimy wpisać w uwagach przy zamówieniu. Przy wyborze niektórych tkanin z kategorii "Materiały poduchowe/premium" cena możne nieznacznie wzrosnąć.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×