Sofa Modes

(kod: 12199)
2 250 zł

Produkt niedostępny

kod: 12199
Wybierz Kolor:

Opis produktu

Komfortowa oraz funkcjonalna sofa Modes o minimalistycznej formie. Sofa ta posiada możliwość rozkładania, dzięki czemu funkcjonować może zarówno jako stylowa kanapa a także wygodne łóżko zapewniając zdrowy i ergonomiczny wypoczynek.

Jej elegancka i prosta forma w połączeniu z praktycznością czyni ją idealnym rozwiązaniem, które sprawdzi się w każdym domu. Będzie ona zarówno elementem dekoracyjnym ale także użytkowym. 

Sofa tapicerowana jest wysokiej jakości tkaniną, którą zdobią subtelne, płytkie pikowania. Tkanina obiciowa dostepna jest w kilku wersjach kolorystycznych, dzieki czemu sofa wpasuje się w każde wnętrze.
Sofa posiada mocną, metalową kontrukcję zapewniającą wytrzymałośc a także stabilność.

Powierzchnia spania po rozłożeniu: 180x109 cm.


Wymiary:
długość 180cm
szerokość 92cm
wysokość 39cm

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Zadzwoń Email
×