Sofa rozkładana do salonu Sydney - Wersal

(kod: 16955) Produkt wyprodukowany w Polsce Wersal Meble
3 519 zł

Produkt niedostępny

kod: 16955

Opis produktu

Niezwykle elegancka i funkcjonalna – taka właśnie jest sofa rozkładana Sydney. Ten nowoczesny model, produkowany przez polskiego producenta Wersal, cieszy się dużą popularnością. To nie tylko ozdoba salonu i komfortowe siedzisko – w prosty sposób można ją zmienić również w wygodne łóżko.

Stopka sofy Sydney

Sofa Sydney dostępna jest w 4 obiciach z ekoskóry oraz 4 kolorach tapicerki. Poniżej widoczne są tkaniny wykorzystane do danych wariantów. Tkaniny mogą różnić się cenowo. Istnieje możliwość zamówienia próbek tkanin.

Kliknij, by otworzyć obrazek w dużym rozmiarze

Kolorystyka sofy Sydney

Design modelu sprawia, że sofa idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy. Sofa posiada drewniane, satynowe stopki. Ciekawe detale i wzornictwo wzbudzają zachwyt i uznanie dla dobrego gustu właścicieli. Wygląd uzupełniają ciekawe kształty.

Rozłożona sofa Sydney

Sofa Sydney posiada profilowane tapicerowane oparcia zapewniające idealne podparcie dla pleców. Przemyślanie ułożone sprężyny bonellowe oraz wysoka jakość tkaniny zapewniają wygodę korzystania i odpowiednią amortyzację.

Sofa Sydney oparcie

Mechanizm DL-ka zapewnia wyjątkową łatwość rozkładania sofy z funkcją spania Sydney. Wystarczy przyciągnąć do siebie siedzisko, a potem złożyć oparcie.

Nowoczesna sofa z funkcją spania Sydney wyposażona jest w 1 pojemny pojemnik na pościel. Ukryto go pod siedziskiem. Dzięki temu mamy do dyspozycji funkcjonalny schowek pozwalający na schowanie pościeli czy też ozdobnych poduszek. Dostęp do pojemnika jest bardzo prosty.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary sofy Sydney

 • Długość: 194 cm
 • Głębokość: 90 cm
 • Wysokość: 91 cm
 • Długość pojemnika: 171 cm
 • Szerokość pojemnika: 60 cm
 • Wysokość pojemnika: 20 cm
 • Wysokość siedziska: 45 cm
 • Głębokość siedziska: 50 cm
 • Wysokość nóżek: 8 cm
 • Długość powierzchni do spania: 194 cm
 • Głębokośc powierzchni do spania: 137 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu odbywa się w ubezpieczonej paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Sofa Sydney zabezpieczona jest folią oraz tekturą falistą tak, by nie została uszkodzona w transporcie.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×