Sofa rozkładana narożna do salonu Finezja Sawana-05/Soft-17

(kod: 17023) Produkt wyprodukowany w Polsce Laski Meble
1 999 zł

Produkt niedostępny

kod: 17023

Opis produktu

Sofa rozkładana narożna do salonu Finezja to jeden z bestsellerowym produktów polskiej firmy Laski Meble. Świetnie sprawdzi się w każdym salonie, gdzie posłuży jako komfortowe siedzisko dla rodziny, ale też wygodne miejsce do spania dla jednej lub dwóch osób. Doskonale przemyślana konstrukcja pozwala na złożenie w narożnik lewy lub prawy w zależności od tego, która opcja bardziej pasuje do układu danego pomieszczenia.

Zbliżenie na narożnik Finezja

Na komfort siedzenia wpływają podłokietniki i poduszki dołączone do narożnika. Ponadto, z boku znajdują się dwie kieszenie na gazety i drobne sprzęty, jak np. piloty do urządzeń RTV. W środku mebla ukryty jest schowek na pościel i poduszki. Sofę rozkładaną narożną do salonu Finezja można rozłożyć. Łóżko uzyskujemy poprzez uniesienie większego siedziska i rozłożenie przylegającego do niego oparcia.

Narożnik Finezja dostępny jest w 7 wersjach kolorystycznych obejmujących dwukolorowe zestawienia (baza plus wstawki). Poniżej widoczne są tkaniny wykorzystane do danych wariantów. Tkaniny mogą różnić się cenowo. Istnieje możliwość zamówienia próbek tkanin.

Kliknij, by otworzyć obrazek w dużym rozmiarze

Kolorystyka narożnika Finezja

Konstrukcja wykonana jest z drewna i płyty wiórowej. Uzupełnia ją wysokogatunkowa pianka PUR o twardości T 3040. Narożnik opiera się na niewidocznych nóżkach z tworzywa.

Narożnik Finezja pojemnik

W przypadku prezentowanego modelu do tapicerowania użyto zestawienia tkanin Sawana 05/Soft 17. Narożnik Finezja można zamówić także w innych wariantach wykończenia.

Rozłożony narożnik Finezja

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary narożnika rozkładanego Finezja

  • Długość całkowita: 252 cm
  • Głębokość całkowita: 135 cm
  • Wysokość: 75-85 cm
  • Głębokość podłokietnika: 90 cm
  • Głębokość siedziska: 55 cm
  • Wysokość siedziska: 37 cm
  • Długość powierzchni do spania: 220 cm
  • Głębokośc powierzchni do spania: 140 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu odbywa się w ubezpieczonej paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Narożnik Finezja zabezpieczony jest folią oraz tekturą falistą tak, by nie został uszkodzony w transporcie. Montaż narożnika polega na złączeniu razem poszczególnych modułów narożnika.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×