Sofa rozkładana do salonu Osaka VI - Wersal

(kod: 16950) Produkt wyprodukowany w Polsce Wersal Meble
3 399 zł

Produkt niedostępny

kod: 16950

Opis produktu

Niezwykle elegancka i funkcjonalna – taka właśnie jest sofa rozkładana Osaka VI. Ten nowoczesny model, produkowany przez polskiego producenta Wersal, cieszy się dużą popularnością. To nie tylko ozdoba salonu i komfortowe siedzisko – w prosty sposób można ją zmienić również w wygodne łóżko.

Stopka sofy Osaka VI

Sofa Osaka PR. IV dostępna jest w 4 obiciach z ekoskóry oraz 4 kolorach tapicerki. Poniżej widoczne są tkaniny wykorzystane do danych wariantów. Tkaniny mogą różnić się cenowo. Istnieje możliwość zamówienia próbek tkanin.

Kliknij, by otworzyć obrazek w dużym rozmiarze

Kolorystyka sofy Osaka

Design modelu sprawia, że sofa idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy. Sofa posiada plastikowe, czarne stopki. Ciekawe detale i wzornictwo wzbudzają zachwyt i uznanie dla dobrego gustu właścicieli. Wygląd uzupełniają ciekawe kształty.

Rozłożona sofa Osaka VI

Sofa Osaka VI posiada profilowane tapicerowane oparcia zapewniające idealne podparcie dla pleców. Przemyślanie ułożone sprężyny faliste oraz wysoka jakość tkaniny zapewniają wygodę korzystania i odpowiednią amortyzację.

Sofa Osaka VI oparcie

Mechanizm DL-ka zapewnia wyjątkową łatwość rozkładania sofy z funkcją spania Osaka VI. Wystarczy przyciągnąć do siebie siedzisko, a potem złożyć oparcie.

Nowoczesna sofa z funkcją spania Osaka VI wyposażona jest w 1 pojemny pojemnik na pościel. Ukryto go pod siedziskiem. Dzięki temu mamy do dyspozycji funkcjonalny schowek pozwalający na schowanie pościeli czy też ozdobnych poduszek. Dostęp do pojemnika jest bardzo prosty.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary sofy Vento

 • Długość: 200 cm
 • Głębokość: 104 cm
 • Wysokość: 85 cm
 • Długość pojemnika: 170 cm
 • Szerokość pojemnika: 70 cm
 • Wysokość pojemnika: 23 cm
 • Wysokość siedziska: 45 cm
 • Głębokość siedziska: 60 cm
 • Wysokość nóżek: 2,5 cm
 • Długość powierzchni do spania: 250 cm
 • Głębokośc powierzchni do spania: 135 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu odbywa się w ubezpieczonej paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Sofa Osaka VI zabezpieczony jest folią oraz tekturą falistą tak, by nie został uszkodzony w transporcie. Montaż narożnika polega na złączeniu razem poszczególnych modułów narożnika.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x