Sofa rozkładana do salonu Play XL - Wersal

(kod: 16954) Produkt wyprodukowany w Polsce Wersal Meble
3 899 zł

Produkt niedostępny

kod: 16954

Opis produktu

Niezwykle elegancka i funkcjonalna – taka właśnie jest sofa rozkładana Play XL. Ten nowoczesny model, produkowany przez polskiego producenta Wersal, cieszy się dużą popularnością. To nie tylko ozdoba salonu i komfortowe siedzisko – w prosty sposób można ją zmienić również w wygodne łóżko.

Stopka sofy Play XL

Sofa Play XL dostępna jest w 4 obiciach z ekoskóry oraz 4 kolorach tapicerki. Poniżej widoczne są tkaniny wykorzystane do danych wariantów. Tkaniny mogą różnić się cenowo. Istnieje możliwość zamówienia próbek tkanin.

Kliknij, by otworzyć obrazek w dużym rozmiarze

Kolorystyka sofy Play XL

Design modelu sprawia, że sofa idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy. Sofa posiada plastikowe, chromowane stopki. Ciekawe detale i wzornictwo wzbudzają zachwyt i uznanie dla dobrego gustu właścicieli. Wygląd uzupełniają ciekawe kształty.

Rozłożona sofa Play XL

Sofa Play XL posiada profilowane tapicerowane oparcia zapewniające idealne podparcie dla pleców. Przemyślanie ułożone sprężyny faliste oraz wysoka jakość tkaniny zapewniają wygodę korzystania i odpowiednią amortyzację.

Sofa Play XL oparcie

Mechanizm DL-ka zapewnia wyjątkową łatwość rozkładania sofy z funkcją spania Play XL. Wystarczy przyciągnąć do siebie siedzisko, a potem złożyć oparcie.

Nowoczesna sofa z funkcją spania Play XL wyposażona jest w 1 pojemny pojemnik na pościel. Ukryto go pod siedziskiem. Dzięki temu mamy do dyspozycji funkcjonalny schowek pozwalający na schowanie pościeli czy też ozdobnych poduszek. Dostęp do pojemnika jest bardzo prosty.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary sofy Play XL

 • Długość: 200 cm
 • Głębokość: 88 cm
 • Wysokość: 85 cm
 • Długość pojemnika: 182 cm
 • Szerokość pojemnika: 59 cm
 • Wysokość pojemnika: 21 cm
 • Wysokość siedziska: 43 cm
 • Głębokość siedziska: 52 cm
 • Wysokość nóżek: 2,5 cm
 • Długość powierzchni do spania: 200 cm
 • Głębokośc powierzchni do spania: 140 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu odbywa się w ubezpieczonej paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Sofa Play XL zabezpieczona jest folią oraz tekturą falistą tak, by nie została uszkodzona w transporcie.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x