Sofa Sara

(kod: 09633)
948 zł

Produkt niedostępny

kod: 09633
Wybierz Materiały standard:
Zobacz wszystkie warianty
Wybierz Materiały poduchowe/premium:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Wygodna i efektowna rozkładana sofa Sara.

 

Sofa Sara to rozwiązanie, które pomoże zagospodarować kazde pomieszczenie. Jest to bardzo funkcjonalna sofa, ponieważ korzystać z niej można na dwa sposoby – zarówno jako z kanapy jak i komfortowego łóżka. Taka możlwiość pomoże zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniu a także ja uatrakcyjnić. Wykonana została ona z najwyższej jakości materiałów, które gwarantuja możliwość długoletniego użytkowania sofy.

 

System rozkładania sofy Sara jest bardzo wygodny. Dodatkowo, w jej wnętrzu znajduje się praktyczny pojemnik na pościel. Sofa sprzedawana jest w komplecie z 4 poduszkami, które nadają jej charakteru oraz podwyższaja komfort wypoczynku.

 

Wymiary sofy:
Szerokość sofy wynosi 200cm zaś jej wysokość to 82cm.

 

Sofa dostępna jest w wielu kolorach obicia.
Wszystkie dostępne kolory znajdują się we wzorniku tkanin.
Wybrane kolory prosimy wpisać w uwagach przy zamówieniu. Przy wyborze niektórych tkanin z kategorii "Materiały poduchowe/premium" cena możne nieznacznie wzrosnąć.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×