Sofa technorattan do ogrodu GONG B1P

(kod: 17513)
1 299 zł

Produkt niedostępny

kod: 17513

Opis produktu

Ogrodowa sofa z jednym podłokietnikiem to jeden z elementów pozwalających na dobranie kompletu mebli pod Państwa taras, balkon lub ogród. Długość siedziska ma 125 cm co umożliwia siedzenie na nim przez dwie osoby. Brak podłokietnika zwiększa możliwości wykorzystania jako leżanki ze swobodną możliwością wyciągnięcia nóg z jej jednej strony.

Stelaż jest aluminiowy, wykonany ze spawanych aluminiowych profili daje pewność, iż nigdy nie dojdzie do jego rdzewienia. Włókna technorattanu stanowią pokrycie stelaża z technorattanu tworząc bardzo elegancki wygląd, ponadto są również całkowicie odporne na mróz, śnieg, deszcz, promieniowanie UV.

Sofa ogrodowa z jednym podłokietnikiem posiada w zestawie dwie poduszki siedziskowe oraz dwie poduszki oparciowe, zwiększające wygodę użytkownika.

Sofa z jednym podłokietniem dostępna jest w kilku wariantach kolorów. Kolekcja mebli GONG to propozycja różnych modułów oraz elementów modułowych dzięki czemu to Państwo możecie skomponować zestaw pod swoje potrzeby.

Zamawiając Sofa technorattan do ogrodu GONG B1P otrzymują Państwo:

  • jedna sofa dwuosobowa z jednym podłokietnikiem oraz z dwoma poduszkami siedziskowymi i dwoma poduszkami oparciowymi

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 135 cm
  • głębokość: 70 cm
  • wysokość: 65 cm
  • waga: 20 kg

Sofa ogrodowa technorattanowa GONG - wymiary

Dostawa i montaż mebli:

Sofa z technorattanu GONG dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w opakowaniu z folii o wymiarach 135x70x65 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw corfu set 3 osobowa sofa technorattan keter sofa technorattanowa corfu love seat max ławki do ogrodu meble ogrodowe skrzynia technorattanowa do ogrodu skrzynia z siedziskiem do ogrodu skrzynie kufry drewniane do ogrodu skrzynie drewniane do ogrodu z siedziskiem skrzynie do ogrodu na przechowanie rowerów skrzynie do ogrodu z technorattanu skrzynia ratanowa na poduszki do ogrodu skrzynia rattanowa do ogrodu 150 litrów tanie skrzynie plastikowe do ogrodu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×