W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12
W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12

Sofa technorattan do ogrodu GONG B2P

(kod: 17518)
1 099 zł

Produkt niedostępny

kod: 17518

Opis produktu

Sofa technorattanowa do ogrodu bez podłokietników to możliwośc wyboru sofy w miejsce o ograniczonym miejscu, funkcjonalność jest w pełni zachowana, zaś brak podłokietników zmniejsza wymiary jej szerokości. W przypadku ustawienia dwóch takich sof razem - możliwość stworzenia leżanki.

Zewnętrzne przeznaczenie uzasadnione jest wykorzystaniem materiałów przystosowanych do takich zastosowań tj. aluminiowy stelaż, który jest lekki oraz nie ulega korozji. Włókna technorattanowe zastosowanej plecionki są odporne na promienie słoneczne, niską temperaturę, deszcz, wiatr, śnieg.

Wygodne poduszki siedziskowe oraz oparciowe podnoszą zadowolenie użytkowników. Ponadto ich kolor doskonale się komponuje z plecionką technorattanową.

Sofa bez podłokietniem dostępna jest w kilku wariantach kolorów. Kolekcja mebli GONG to propozycja różnych modułów oraz elementów modułowych dzięki czemu to Państwo możecie skomponować zestaw pod swoje potrzeby.

Zamawiając Sofa technorattan do ogrodu GONG B2P otrzymują Państwo:

  • jedna sofa dwuosobowa bez podłokietników oraz z dwoma poduszkami siedziskowymi i dwoma poduszkami oparciowymi meblobranie

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 125 cm
  • głębokość: 70 cm
  • wysokość: 65 cm
  • waga: 16 kg

Wymiary sofy ogrodowej technorattan bez podłokietników

Dostawa i montaż mebli:

Sofa bez podłokietników z technorattanu z zestawu GONG dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w opakowaniu z folii o wymiarach 125x70x65 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw corfu set 3 osobowa sofa technorattan keter sofa technorattanowa corfu love seat max ławki do ogrodu meble ogrodowe skrzynia technorattanowa do ogrodu skrzynia z siedziskiem do ogrodu skrzynie kufry drewniane do ogrodu skrzynie drewniane do ogrodu z siedziskiem skrzynie do ogrodu na przechowanie rowerów skrzynie do ogrodu z technorattanu skrzynia ratanowa na poduszki do ogrodu skrzynia rattanowa do ogrodu 150 litrów tanie skrzynie plastikowe do ogrodu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×