Sofa technorattan do ogrodu GONG B2P

(kod: 17518)
Sofa 2 B2P Fotel Sofa 2 Sofa 2 B1P Moduł narożny Moduł środkowy Pufa Stolik 100 Łóżko
Sofa technorattanowa do ogrodu bez podłokietników to możliwośc wyboru sofy w miejsce o ograniczonym miejscu, funkcjonalność jest w pełni zachowana, zaś brak podłokietników zmniejsza wymiary jej szerokości. W przypadku ustawienia dwóch t... pełny opis
1 099 zł

Produkt niedostępny

kod: 17518

Opis produktu

Sofa technorattanowa do ogrodu bez podłokietników to możliwośc wyboru sofy w miejsce o ograniczonym miejscu, funkcjonalność jest w pełni zachowana, zaś brak podłokietników zmniejsza wymiary jej szerokości. W przypadku ustawienia dwóch takich sof razem - możliwość stworzenia leżanki.

Zewnętrzne przeznaczenie uzasadnione jest wykorzystaniem materiałów przystosowanych do takich zastosowań tj. aluminiowy stelaż, który jest lekki oraz nie ulega korozji. Włókna technorattanowe zastosowanej plecionki są odporne na promienie słoneczne, niską temperaturę, deszcz, wiatr, śnieg.

Wygodne poduszki siedziskowe oraz oparciowe podnoszą zadowolenie użytkowników. Ponadto ich kolor doskonale się komponuje z plecionką technorattanową.

Sofa bez podłokietniem dostępna jest w kilku wariantach kolorów. Kolekcja mebli GONG to propozycja różnych modułów oraz elementów modułowych dzięki czemu to Państwo możecie skomponować zestaw pod swoje potrzeby.

Zamawiając Sofa technorattan do ogrodu GONG B2P otrzymują Państwo:

  • jedna sofa dwuosobowa bez podłokietników oraz z dwoma poduszkami siedziskowymi i dwoma poduszkami oparciowymi meblobranie

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 125 cm
  • głębokość: 70 cm
  • wysokość: 65 cm
  • waga: 16 kg

Wymiary sofy ogrodowej technorattan bez podłokietników

Dostawa i montaż mebli:

Sofa bez podłokietników z technorattanu z zestawu GONG dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w opakowaniu z folii o wymiarach 125x70x65 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.