Sofa technorattan do ogrodu GONG

Sofa ogrodowa technorattan GONG
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 17512)
Sofa 2 Fotel Sofa 2 B1P Moduł narożny Moduł środkowy Pufa Stolik 100 Sofa 2 B2P Łóżko
Dwuosobowa sofa ogrodowa to propozycja bardzo ładnego mebla doskonale skomponowanego kolorystycznie połączone z komfortem i funkcjonalnością. Wymiary sofy pozwalają na wygodne korzystanie z niej przez dwie dorosłe osoby.  Ksz... pełny opis
1 399 zł

Produkt niedostępny

kod: 17512

Opis produktu

Dwuosobowa sofa ogrodowa to propozycja bardzo ładnego mebla doskonale skomponowanego kolorystycznie połączone z komfortem i funkcjonalnością. Wymiary sofy pozwalają na wygodne korzystanie z niej przez dwie dorosłe osoby. 

Kształt sofy ogrodowej z technorattanu to prosta konstrukcja. Stelaż wykonany jest z profili aluminiowych, dzięki czemu nie ulegnie on nigdy korozji, jest on pokryty plecionką z technoratanu. Użyte materiały są całkowicie odporne na warunki atmosferyczne w szczególności promieniowania UV, deszcz, śnieg, mróz pozwala to na ich wykorzystywanie na zewnątrz przez cały rok.

Sofa posiada w zestawie dwie poduszki siedziskowe oraz dwie poduszki oparciowe, zwiększające wygodę użytkownika.

Sofa dostępna jest w kilku wariantach kolorów. Kolekcja mebli GONG to propozycja różnych modułów oraz elementów modułowych dzięki czemu to Państwo możecie skomponować zestaw pod swoje potrzeby.

Zamawiając Sofa technorattan do ogrodu GONG otrzymują Państwo:

  • jedna sofa dwuosobowa z dwoma poduszkami siedziskowymi i dwoma poduszkami oparciowymi

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 145 cm
  • głębokość: 70 cm
  • wysokość: 65 cm
  • waga: 22 kg

Wymiary sofy ogrodowej z technorattanu GONG

Dostawa i montaż mebli:

Sofa z technorattanu GONG dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w opakowaniu z folii o wymiarach 145x70x65 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.