W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12
W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12

Sofa technorattan do ogrodu ZONK B1P

(kod: 17525)
1 299 zł

Produkt niedostępny

kod: 17525

Opis produktu

Jednym z proponowanych elementów kończących indywidualną kompozycję mebli ZONK jest sofa technorattanowa do ogrodu z jednym podłokietnikiem, pozwala to na przedłużenie jej modułem środkowym, lub zakończenie modułem narożnym, w zalezności od wybranej koncepcji oraz dostępnej przestrzeni.

Meble przeznaczone są do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Wykonanie z materiałów odpornych na panujące na zewnątrz warunki to spokój o ich trwałość. Aluminowy stelaż nie ulega rdzy, zaś włókna technorattanu odporne są na mróz, deszcz, śnieg, promieniowanie UV. Poduszki siedziskowa i oparciowa to zwiększona wygoda.

Sofa technorattanowa do ogrodu ZONK B1P jest oferowany w różnych wariantach kolorystycznych do wyboru, kolekcja mebli ZONK to propozycja różnych modułów oraz elementów modułowych dzięki czemu to Państwo możecie skomponować zestaw pod swoje potrzeby.

Zamawiając Sofa technorattan do ogrodu ZONK B1P otrzymują Państwo:

  • jedna sofa dwuosobowa z jednym podłokietnikiem oraz z dwoma poduszkami siedziskowymi i dwoma poduszkami oparciowymi

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 135 cm
  • głębokość: 70 cm
  • wysokość: 65 cm
  • waga: 18 kg

Wymiary sofy aluminiowej technorattanowej aluminiowej bez podłokietnika ZONK

Dostawa i montaż mebli:

Sofa ogrodowa bez podłokietnika ZONK dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w folii o wymiarach 135x70x65 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw corfu set 3 osobowa sofa technorattan keter sofa technorattanowa corfu love seat max ławki do ogrodu meble ogrodowe skrzynia technorattanowa do ogrodu skrzynia z siedziskiem do ogrodu skrzynie kufry drewniane do ogrodu skrzynie drewniane do ogrodu z siedziskiem skrzynie do ogrodu na przechowanie rowerów skrzynie do ogrodu z technorattanu skrzynia ratanowa na poduszki do ogrodu skrzynia rattanowa do ogrodu 150 litrów tanie skrzynie plastikowe do ogrodu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×