Sofa technorattan do ogrodu ZONK B1P

(kod: 17525)
Sofa 2 B1P Fotel Sofa 2 Moduł narożny Moduł środkowy Stolik 100
Jednym z proponowanych elementów kończących indywidualną kompozycję mebli ZONK jest sofa technorattanowa do ogrodu z jednym podłokietnikiem, pozwala to na przedłużenie jej modułem środkowym, lub zakończenie modułem narożnym, w zaleznośc... pełny opis
1 299 zł

Produkt niedostępny

kod: 17525

Opis produktu

Jednym z proponowanych elementów kończących indywidualną kompozycję mebli ZONK jest sofa technorattanowa do ogrodu z jednym podłokietnikiem, pozwala to na przedłużenie jej modułem środkowym, lub zakończenie modułem narożnym, w zalezności od wybranej koncepcji oraz dostępnej przestrzeni.

Meble przeznaczone są do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Wykonanie z materiałów odpornych na panujące na zewnątrz warunki to spokój o ich trwałość. Aluminowy stelaż nie ulega rdzy, zaś włókna technorattanu odporne są na mróz, deszcz, śnieg, promieniowanie UV. Poduszki siedziskowa i oparciowa to zwiększona wygoda.

Sofa technorattanowa do ogrodu ZONK B1P jest oferowany w różnych wariantach kolorystycznych do wyboru, kolekcja mebli ZONK to propozycja różnych modułów oraz elementów modułowych dzięki czemu to Państwo możecie skomponować zestaw pod swoje potrzeby.

Zamawiając Sofa technorattan do ogrodu ZONK B1P otrzymują Państwo:

  • jedna sofa dwuosobowa z jednym podłokietnikiem oraz z dwoma poduszkami siedziskowymi i dwoma poduszkami oparciowymi

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 135 cm
  • głębokość: 70 cm
  • wysokość: 65 cm
  • waga: 18 kg

Wymiary sofy aluminiowej technorattanowej aluminiowej bez podłokietnika ZONK

Dostawa i montaż mebli:

Sofa ogrodowa bez podłokietnika ZONK dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w folii o wymiarach 135x70x65 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.