Sofa technorattan do ogrodu ZONK

(kod: 17521)
1 399 zł

Produkt niedostępny

kod: 17521

Opis produktu

Praktyczne rozwiązanie do Państwa ogrodu lub na balkon to propozycja sofy technorattanowej z kolekcji ZONK, który łączy w sobie klasykę widocznych aluminiowych nóg z wyplotem technorattanowym w górnej cześci.

Meble o konstrukcji aluminiowej są lekkie oraz odporne na korozję, ponieważ wynika to z naturalnych właściwości tego metalu. Technorattanowa plecionka wykorzystana do tego produktu również cechuje duża wytrzymałość przed wpływem warunków atmosferycznych tj. mróz, śnieg, deszcz, wiatr, promieniowanie UV. Uzupełnieniem sofy jest poduszka siedziskowa oraz poduszka oparciowa, które podnoszą komfort użytkowania i doskonale komponują się kolorystycznie z plecionką.

Fotel ZONK jest oferowany w różnych wariantach kolorystycznych do wyboru, kolekcja mebli ZONK to propozycja różnych modułów oraz elementów modułowych dzięki czemu to Państwo możecie skomponować zestaw pod swoje potrzeby.

Zamawiając Sofa technorattan do ogrodu ZONK otrzymują Państwo:

  • jedna sofa dwuosobowa z dwoma poduszkami siedziskowymi i dwoma poduszkami oparciowymi meblobranie

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 145 cm
  • głębokość: 70 cm
  • wysokość: 65 cm
  • waga: 20 kg

Sofa technorattan ogrodowa aluminium ZONK

Dostawa i montaż mebli:

Sofa ogrodowa z technorattanu dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w folii o wymiarach 145x70x65 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławki do ogrodu meble ogrodowe skrzynia technorattanowa do ogrodu skrzynia z siedziskiem do ogrodu skrzynie kufry drewniane do ogrodu skrzynie drewniane do ogrodu z siedziskiem skrzynie do ogrodu na przechowanie rowerów skrzynie do ogrodu z technorattanu skrzynia ratanowa na poduszki do ogrodu skrzynia rattanowa do ogrodu 150 litrów tanie skrzynie plastikowe do ogrodu sprzedam skrzynię do ogrodu firmy keter skrzynie ogrodowe skrzynie do ogrodu na sprzet

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×