Sofa technorattan modułowa 164cm z poduszkami

(kod: 15296)
 • elegancki, płaski technorattan
 • zestaw modułowy z możliwością dowolnego ustawiania
 • poduszki z zamkiem błyskawicznym
Dla posiadaczy mniejszych balkonów lub lubiących przytulne i wygodne siedziska, mamy do zaproponowania sofę składającą się z dwóch modułów narożnych. Moduły  można też ustawić osobno, co zwiększa ich funkcjonalność. Wygodn... pełny opis

1 999 zł

999 zł

i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 49,95zł
Planowana wysyłka: JUTRO, pt, 21.09.2018
Zamów do: g. 13:00, piątek, 21.09.2018
Pozostało: 22h 39min
kod: 15296

Opis produktu

Dla posiadaczy mniejszych balkonów lub lubiących przytulne i wygodne siedziska, mamy do zaproponowania sofę składającą się z dwóch modułów narożnych. Moduły można też ustawić osobno, co zwiększa ich funkcjonalność.

Wygodne korzystanie z sofy gwarantują szerokie podłokietniki 12 cm, oraz wygodne poduszki siedziskowe wypełnione pianką tapicerską o grubości 10 cm.

Wyplot technorattanowy wykonany jest z polpiropylenu wysokiej jakości w formie ręcznie wykonanej płaskiej plecionki. Kolor plecionki to brąz. Stelaż wykonany jest z aluminium - materiału trwałego, odpornego na korozję oraz stosunkowo lekkiego, co jest dość istotne przy przenoszeniu.

W zestawie do sofy otrzymają Państwo poduszki siedziskowe, poduszki oparciowe oraz poduszki podłokietnikowe. Wszystkie poduszki posiadają eleganckie lamówki.

Poszewki poduszek są zaimpregnowane teflonem, co zapewnia ich wodoorporność, ale też umożliwia ich zdjęcie po rozsunięciu suwaków i możliwość uprania w niskiej temperaturze.

 

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Sofa składa się z dwóch modułów środkowych:

Element narożny (2 w zestawie)

 • szerokość: 82cm
 • głębokość: 82cm
 • wysokość: 67cm
 • szerokość podłokietnika: 12cm

Sofa:

 • szerokość: 164 cm
 • głębokość: 82 cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Sofa technorattanowa do mebli Nilamito Brown & Ecru  dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce paletowej. Sofa zapakowana w całości w dużym kartonie Jest gotowy do użytku zaraz po wyjęciu, bez konieczności montażu.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu

Dla kupujących będących „konsumentem” w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy.

Gwarancja nie obejmuje:

 • Zmian wynikająca z zużycia materiałów eksploatacyjnych w miękkości, sprężystości poduch, oparcia, siedzisk, podłokietników i itp. blaknięcie poszewek poduszek.
 • Różnic w kolorystyce tj. powtarzalności w przypadku plecionek mieszanych, aby na każdym module sąsiadującym plecionka, była kontynuacją na module poprzedzającym - ciągłości kolorystycznej między modułami.
 • Spójności układu (kierunku) wyplotu między modułami w szczególności w przypadku siedzisk znajdujących się pod poduszkami oraz kąty nachylenia plecionki w poszczególnych modułach, brak powtarzalności wykończenia na takich samych elementach zestawu  - meble wykonane z technorattanu są wyplatane ręcznie i tego typu cechy są charakterystyczne dla tego typu produktów i jest to cecha a nie wada produktu.
 • Struktury plecionki w przypadku określenia w oferowanych produktach cech tj. skórka pomarańczy, szarpana, szczotkowana – są to cechy produktu pełnowartościowego i celowo uzyskiwanego, nie stanowią one wady fabrycznej, są w pełni zamierzone.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.