Sofa Xabia

(kod: 09609)
1 639 zł

Produkt niedostępny

kod: 09609
Wybierz Materiały standard:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Praktyczna i wygodna rozkładana sofia Xabia

 

Rozkładana sofa Xabia to idealnie rozwiązanie sprawdzające się na małych powierzchniach. Jej system rozkładania jest bardzo prosty oraz nie wymaga uzycia zbyt dużej siły. Sofa wykonana została z najwyższej jakosci materiałów, które gwarantuja nam możliwość długoletniego korzystania z sofy. Wyposazona została ona dodatkowo w dwie duże poduszki podnoszące komfort wypoczynku. Przód sofy jest pikowany.

 

Sofa rozkładania Xabia posiada pojemnik na pościel zaś jej stelaż wykonany został z bardzo wytrzymałego i trwałego litego drewna.

 

Wymiary:
Długość sofy wynosi 210 cm zaś jej wysokość to 90 cm. Szerokość wynosi 100 cm – z oparciem. Po rozłożeniu powierzchnia spania posiada 210x147cm
Sofa dostepna jest w wielu kolorach obicia.

 

Wszystkie dostępne kolory znajdują się we wzorniku tkanin.
Wybrane kolory prosimy wpisać w uwagach przy zamówieniu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×