Sofa z technorattanu LIGURITO Off-WHITE Elite & Taupe

(kod: 15254) GardinettaLigurito
 • Off White
 • BROWN Elite
NIE TAK - kwadratowy TAK - prostokątny TAK - obiadowy
NIE TAK
 • elegancki, półokrągły technorattan szczotkowany
 • zestaw modułowy z możliwością dowolnego ustawiania
 • grube, zabezpieczone przed deszczem, 12cm, poduszki z zamkiem błyskawicznym
Pojedyncze sztuki w wyprzedaży, dostępne do wyczerpania zapasów. Produkt nowy, pełnowartościowy, fabrycznie zapakowany. Posiadamy również rozwiązanie dla osób potrzebujących eleganckich mebli o mniejszych gabarytach ... pełny opis
2 799 zł

Produkt niedostępny

kod: 15254

Opis produktu

Pojedyncze sztuki w wyprzedaży, dostępne do wyczerpania zapasów.

Produkt nowy, pełnowartościowy, fabrycznie zapakowany.

Posiadamy również rozwiązanie dla osób potrzebujących eleganckich mebli o mniejszych gabarytach rozwiązaniem jest Sofa Ligurito Off-White & Taupe. Sofa jest modułową, składa się z dwóch elementow narożnych tzw. cornerów. W zestawie do sofy są złączki, które zapobiegają rozjeżdżaniu się modułów. Opcjonalnie moduły można postawić osobno, wykrozystując ich funkcjonalność.

Parametry mebli Gardinetta

Komfort na sofie zapewniają 12 cm podłokientiki oraz bardzo wygodne poduszki, które są wypełnione pianką tapicerską, dzięki czemu są znacznie wygodniejsze i znacznie wolniej zachodzi proces ubijania wypełniea, ich grubość to również 12 cm. Poduszki w zestawie to siedziskowe, oparciowe oraz podłokietnikowe. Wszystkie poszewki posiadają eleganckie lamówki i istnieje możliwość ich zdjęcia oraz uprania. Powierzchnia jest zabezpieczona teflonem dzięki czemu jest wodoodporna.

Stelaż mebli jest aluminiowy co oznacza, że jest trwały, nie ulega korozji, lekki w porównaniu do stalowego, zaś sama plecionka technorattanowa jest półokrągła, szczotkowana - co oznacza, że jest matowa, niepołyskliwa i doskonale imituje rattan naturalny. 

Nie gwarantujemy wstecznej spójności kolorystycznej – oferowany produkt jest spójny kolorystycznie z produktami dostępnymi obecnie w sprzedaży i może się różnić od tych zakupionych wcześniej.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Sofa składa się z dwóch modułów środkowych:

Element narożny (2 w zestawie)

 • szerokość: 82cm
 • głębokość: 82cm
 • wysokość: 67cm
 • szerokość podłokietnika: 12cm

Sofa:

 • szerokość: 164 cm
 • głębokość: 82 cm

Dostawa i montaż mebli:

Sofa technorattanowa do mebli Ligurito Off-White Elite dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce paletowej. Sofa zapakowana w całości w dużym kartonie Jest gotowy do użytku zaraz po wyjęciu, bez konieczności montażu.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu

Dla kupujących będących „konsumentem” w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy.

Gwarancja nie obejmuje:

 • Zmian wynikająca z zużycia materiałów eksploatacyjnych w miękkości, sprężystości poduch, oparcia, siedzisk, podłokietników i itp. blaknięcie poszewek poduszek.
 • Różnic w kolorystyce tj. powtarzalności w przypadku plecionek mieszanych, aby na każdym module sąsiadującym plecionka, była kontynuacją na module poprzedzającym - ciągłości kolorystycznej między modułami.
 • Spójności układu (kierunku) wyplotu między modułami w szczególności w przypadku siedzisk znajdujących się pod poduszkami oraz kąty nachylenia plecionki w poszczególnych modułach, brak powtarzalności wykończenia na takich samych elementach zestawu  - meble wykonane z technorattanu są wyplatane ręcznie i tego typu cechy są charakterystyczne dla tego typu produktów i jest to cecha a nie wada produktu.
 • Struktury plecionki w przypadku określenia w oferowanych produktach cech tj. skórka pomarańczy, szarpana, szczotkowana – są to cechy produktu pełnowartościowego i celowo uzyskiwanego, nie stanowią one wady fabrycznej, są w pełni zamierzone.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Aga

  Bardzo fajne meble dosc przyzwoicie wykonane z bardzo wygodnymi poduchami. Mozliwosc dowolnych kombinacji ustawien dodaje im atrakcyjnosci.