Sofa z technorattanu NILAMITO Brown & Grey

(kod: 15296) GardinettaNilamito
NIE TAK - kwadratowy TAK - prostokątny
NIE TAK
Pojedyncze sztuki w wyprzedaży, dostępne do wyczerpania zapasów. Produkt nowy, pełnowartościowy, fabrycznie zapakowany. Dla posiadaczy mniejszych balkonów lub lubiących przytulne i wygodne siedziska, mamy do zapropon... pełny opis
2 350 zł

Produkt niedostępny

kod: 15296

Opis produktu

Pojedyncze sztuki w wyprzedaży, dostępne do wyczerpania zapasów.

Produkt nowy, pełnowartościowy, fabrycznie zapakowany.

Dla posiadaczy mniejszych balkonów lub lubiących przytulne i wygodne siedziska, mamy do zaproponowania sofę Nilamito Brown & Grey składającą się z dwóch modułów narożnych. Do sofy otrzymają Państwo złączki do modułów, zapobiegające się ich rozjeźdzaniu. Moduły można też ustawić osobno, co zwiększa ich funkcjonalność.

Wygodne korzystanie z sofy gwarantują szerokie podłokietniki 12 cm, oraz wygodne poduszki siedziskowe wypełnione pianką tapicerską o grubości również 12 cm.

Wyplot technorattanowy wykonany jest z polpiropylenu wysokiej jakości w formie ręcznie wykonanej plecionki półokrągłej. Kolor plecionki to brąz. Stelaż wykonany jest z aluminium - materiału trwałego, odpornego na korozję oraz stosunkowo lekkiego, co jest dość istotne przy przenoszeniu.

W zestawie do sofy otrzymają Państwo poduszki siedziskowe, poduszki oparciowe oraz poduszki podłokietnikowe. Wszystkie poduszki posiadają eleganckie lamówki.

Poszewki poduszek są zaimpregnowane teflonem, co zapewnia ich wodoorporność, ale też umożliwia ich zdjęcie po rozsunięciu suwaków i możliwość uprania w niskiej temperaturze.

Do wyboru w przypadku w wariancie z poduszkami szarymi - są dwa odcienie plecionki cieniowana (przeplot jasnych i ciemnych włokien brązowych) lub ciemny brąz (wówczas kolor jest jednolity)

Jeśli potrzebują Państwo inny dodatkowy element do zestawu tj. moduł narożny(tzw. corner), moduł środkowy, pufę, fotel, stolik, leżak, skrzynię ogrodową  - prosimy o bezpośredni kontakt z obsługą sklepu, wówczas indywidualnie postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Sofa składa się z dwóch modułów środkowych:

Element narożny (2 w zestawie)

 • szerokość: 82cm
 • głębokość: 82cm
 • wysokość: 67cm
 • szerokość podłokietnika: 12cm

Sofa:

 • szerokość: 164 cm
 • głębokość: 82 cm

 

Stolik kwadratowy (w opcji):

 • kwadratowy: 70x70cm
 • wysokość: 30cm

Stolik prostokątny (w opcji):

 • kwadratowy: 90x50cm
 • wysokość: 30cm

Dostawa i montaż mebli:

Sofa technorattanowa do mebli Nilamito Brown & Grey dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce paletowej. Sofa zapakowana w całości w dużym kartonie Jest gotowy do użytku zaraz po wyjęciu, bez konieczności montażu.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu

Dla kupujących będących „konsumentem” w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy.

Gwarancja nie obejmuje:

 • Zmian wynikająca z zużycia materiałów eksploatacyjnych w miękkości, sprężystości poduch, oparcia, siedzisk, podłokietników i itp. blaknięcie poszewek poduszek.
 • Różnic w kolorystyce tj. powtarzalności w przypadku plecionek mieszanych, aby na każdym module sąsiadującym plecionka, była kontynuacją na module poprzedzającym - ciągłości kolorystycznej między modułami.
 • Spójności układu (kierunku) wyplotu między modułami w szczególności w przypadku siedzisk znajdujących się pod poduszkami oraz kąty nachylenia plecionki w poszczególnych modułach, brak powtarzalności wykończenia na takich samych elementach zestawu  - meble wykonane z technorattanu są wyplatane ręcznie i tego typu cechy są charakterystyczne dla tego typu produktów i jest to cecha a nie wada produktu.
 • Struktury plecionki w przypadku określenia w oferowanych produktach cech tj. skórka pomarańczy, szarpana, szczotkowana – są to cechy produktu pełnowartościowego i celowo uzyskiwanego, nie stanowią one wady fabrycznej, są w pełni zamierzone.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.