Krzesło Solano

(kod: 09625) Focus Garden
239 zł

Produkt niedostępny

kod: 09625

Opis produktu

Eleganckie i bardzo wygodne krzesło Solano to efekt połączenia aluminium najwyższej jakości oraz technorattanu barwy espresso. Technorattan jest materiałem sztucznym, który imituje prawdziwy rattan. Jest to materiał bardzo mocny, wytrzymały oraz odporny na działanie czynników atmosferycznych, a przy tym łatwy w utrzymaniu. Krzesło to świetnie sprawdzi się w restauracjach czy kawiarniach. Krzesło opiera się na aluminiowej konstrukcji, która jest całkowicie odporna na rdzę. Jest ono malowane w kolorze bamboo-look (imitacja bambusa).

Technorattanowy wyplot jest dodatkowo wzmocniony drutem co sprawia, że krzesła wytrzymują jeszcze więcej. Jest to lekka i solidna konstrukcja. Zachowaniu koloru sprzyja odporność na działanie promieni UV. Są to krzesła sztaplowane - można zakładać jedno na drugie.

Wymiary krzesła Solano to 88cm wysokości, 53cm szerokości i 61cm głębokości.


 

Zobacz także powiązane: krzesła technorattan, meble technorattanowe

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×