Soria Misto & Elefante Grigio zestaw mebli technorattan

(kod: 18167) Pegie Prestige Garden
2 299 zł

Produkt niedostępny

kod: 18167

Opis produktu

Zestaw mebli technorattanowych Misto & Elefante Grigio jest wykonany z najwyższą starannością. Składa się z dwóch wygodnych foteli o eleganckim kształcie oraz z okrągłego stolika kawowego. Meble są nie tylko komfortowe, ale też bardzo praktyczne i pięknie zaprojektowane. Świetnie wpasują się w wystrój każdego balkonu, tarasu czy też ogrodu.

Zestaw mebli Soria technorattan Misto & Elefante Grigio

Soria Misto & Elefante Grigio zestaw mebli technorattan są wykonane z aluminiowego stelaża zabezpieczonego proszkowo, co zapewnia lekkość mebli i odporność na rdzewienie. Technorattan jest odporny na warunki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg i mróz, a także na działanie promieni UV, co oznacza, że kolor mebli nie zmieni się, nawet podczas długich ekspozycji na słońce. Dzięki tym cechom, zestaw mebli z technorattanu będzie idealny do użytkowania na zewnątrz.

Stolik technorattan Soria Misto & Elefante Grigio

Soria Misto & Elefante Grigio zestaw mebli technorattan jest łatwy w użytkowaniu, ponieważ nie wymaga pielęgnacji. Do mycia wystarczy jedynie wilgotna szmatka. Stolik posiada blat z hartowanego szkła, odpornego na zadrapania oraz dodatkową, dolną półkę. Dla zwiększenia wygody do foteli dołączone są poduszki, których poszewki zaopatrzone są w suwak. Zestaw będzie świetnie prezentował się w ogródku, na tarasie, a także w kawiarniach.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zestawu Soria

Fotel:

 • szerokość: 58 cm
 • głębokość: 78 cm
 • wysokość: 82 cm
 • wysokość oparcia od siedziska: 49 cm
 • wymiary siedziska: 47x50 cm
 • szerokość podłokietników i oparcia: 6 cm
 • grubość poduszki: 5 cm

Stolik:

 • średnica: 55 cm
 • wysokość: 54 cm
 • grubość szyby: 5 mm
 • wysokość wolnej przestrzeni nad półką: 20 cm

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta zestaw mebli ogrodwych corfu zestaw mebli ogrodowych corfu weekend zestaw mebli ogrodowych corfu ii curver meble ogrodowe rattan zestaw mebli corfu fiesta zestaw mebli ogrodowych corfu set curver zestaw mebli ogrodowych corfu anthracite zestaw mebli ogrodowych ze skrzynia na poduszki curver corfu provence technorattan zestaw keter zestaw corfu set 3 osobowa sofa technorattan keter

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x