Leżak basenowy na kółkach Sparta

(kod: 13961) Curver
  • grafitowy
  • biały
  • niebieski
  • zielony
Leżak basenowy Sparta renomowanej firmy Curver zajmującej się produkcją wyposażenia do domu i ogrodu z tworzyw sztucznych charakteryzujących się dużą wytrzymałością i trwałością. Polipropylen, z którego wykonany jest leżak jest wodoodp... pełny opis
299 zł

Produkt niedostępny

kod: 13961

Opis produktu

Leżak basenowy Sparta renomowanej firmy Curver zajmującej się produkcją wyposażenia do domu i ogrodu z tworzyw sztucznych charakteryzujących się dużą wytrzymałością i trwałością. Polipropylen, z którego wykonany jest leżak jest wodoodporny, odporny na działanie promieni UV i nie wymaga konserwacji. Jest niemal bezobsługowy i łatwy w utrzymaniu. Do jego czyszczenia wystarczy woda. Dopuszcza się stosowanie łagodnych środków czyszczących.

Dzięki wbudowanym kółkom w nogach leżak bardzo łatwo przemieścić w inne miejsce. Jest też bardzo łatwy w składaniu o rozkładaniu co znacznie ułatwia jego przechowywanie, gdy jest już niepotrzebny. 

Leżak ogrodowy Sparta posiada regulowane oparcie, które użytkownik może dostosować do swoich potrzeb oraz oparcie na ręce.

To znakomita oferta nie tylko do ogrodu. Plastikowy leżak z kółkami Sparta idealnie sprawdzi się również w hotelu, pensjonacie, ośrodku spa czy na basenie. To produkt, który jest gwarancją bardzo komfortowego wypoczynku i inwestycji na lata.

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej i przeznaczony do samodzielnego, prostego montażu według dołączonej do paczki instrukcji obsługi.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Bogumił

    wszystko w należytym porządku pozdrawiam