Leżanka Star z kółkami

Leżanka Star
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 13330)
Leżanka Star z kółkami to mebel elegancki, o nowoczesnej linii, a przy tym bardzo funkcjonalny. Dzięki kółkom jej przenoszenie nie sprawia żadnych trudności. Konstrukcja wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo na srebrnosza... pełny opis
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 13330

Opis produktu

Leżanka Star z kółkami to mebel elegancki, o nowoczesnej linii, a przy tym bardzo funkcjonalny. Dzięki kółkom jej przenoszenie nie sprawia żadnych trudności.

Konstrukcja wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo na srebrnoszary kolor. Materiał ten nie rdzewieje dzięki czemu leżak sprawdzi się w ogrodzie ale też nad basenem lub w spa - wszędzie tam gdzie jest wilgotno. Również materiał rozciagnięty na konstrukcji jest odpowiedni do takich miejsc, jest to syntetyczna tkanina Textiline. 

Oparcie ma 6 stopniową regulację nachylenia z możliwością położenia na płasko.

Leżanki można składać jedna w drugą.

Zobacz także powiązane: leżaki ogrodowe metalowe, meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

  • długość: 195 cm
  • szerokość: 67 cm bez kółek, 76 cm z kółkami
  • wysokość: 91 cm
  • maks. obciążenie - 120kg

Dostawa i montaż mebli:

Leżanki wysyłane w całości, nie wymagają montażu.

Gwarancja:

Meble objęty 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.