Amigo biały stół z szafka pod blatem wysoki połysk

(kod: 19682) Hubertus
2 699 zł 2 529 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 126,45zł

  • Wysyłka w 15 do 20 dni
  • kod: 19682

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Rozkładanie rozkładany
Długość [cm] 160
Długość po rozłożeniu [cm] 256
Szerokość [cm] 89
Wysokość [cm] 75
Kolor biały
Wykończenie wysoki połysk
Materiał płyta mdf
Ilość nóg 1
Kształt blatu prostokątny
Blat płyta wysoki połysk

Opis produktu

Amigo biały stół z szafka pod blatem to model wykonany z płyty MDF o wykończeniu w wysokim połysku. Stół ma 160 cm długości, 89 cm szerokości oraz 75 cm wysokości. Dzięki dwóm wkładkom, stół po rozłożeniu osiąga w zależności od potrzeb 208 cm lub 256 cm!

Stół Amigo biały

Stół z szafką wykonany jest w płyty w wykończeniu HIGH GLOSS jest to indywidualna nazwa producenta do określenia wysokiego połysku w jakim dostępny jest model Amigo. Dostępne kolory to: biały połysk, cappucino połysk, czarny połysk, szary połysk. Pięknie wykonany stół to nie wszystko, stół może także udostępniać miejsce do przechowywania naczyń. Pomysłowy projekt to doskonałe połączenie funkcjonalności z nowoczesnością. Amigo biały stół z szafką pod blatem wysoki połysk prezentuje się doskonale i wpisze się w aranżację zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrz.

Amigo biały stół z szafką pod blatem wysoki połysk to bardzo praktyczny mebel, który rozkłada się dzięki zastosowaniu prowadnic synchronicznych. W zależności od potrzeby można bazową długość blatu wynoszącą 160 cm powiększyć o jedno skrzydło lub dwa. Wówczas blat zwiększy się odpowiednio do rozmiarów 208 i 256 cm. Dodatkowe płyty można wygodnie przechowywać pod blatem stołu.

Amigo biały aranżacja

Nowatorskim zastosowaniem w białym stole Amigo z szafką pod blatem wysoki połysk jest wykorzystanie nogi stołu jako miejsca do przechowywania naczyń. Solidna podstawa wyposażona została w drzwiczki, za którymi możemy „ukryć” talerze czy półmiski. Całość wykonana jest z płyty MDF  w super połysku, co stanowi gwarancję wysokiej jakości. Płyty pokryte w technologii High Gloss są trwalsze i bardziej odporne na zarysowania. Poza tym są niepodatne na zmiany termiczne. Na wszelki wypadek warto jednak korzystać z podkładek pod kubki z gorącymi napojami.

Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebieskim lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Wymiary elementów zestawu:

Stoł Amigo wymiary

Wymiary:

  • długość: 160 cm
  • długość po rozłożeniu: 208 cm/256 cm
  • wysokość: 75 cm
  • szerokość: 89 cm

Kluczowe parametry:

Rozkładanie rozkładany
Długość [cm] 160
Długość po rozłożeniu [cm] 256
Szerokość [cm] 89
Wysokość [cm] 75
Kolor biały
Wykończenie wysoki połysk
Materiał płyta mdf
Ilość nóg 1
Kształt blatu prostokątny
Blat płyta wysoki połysk

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest w odpowiednio zapakowanych oraz ubezpieczonych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół z ławkami ogrodowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×