Stół bankietowy składany biały 200x100cm - 10 sztuk

(kod: 20710) Produkt wyprodukowany w Polsce
5 490 zł

Produkt niedostępny

kod: 20710

Opis produktu

Profesjonalny stół bankietowy / cateringowy o wymiarach 200x100cm. Stoły te sprzedajemy w dziesiątkach sztuk do hoteli, restauracji, sal bankietowych i weselnych - to najlepsze potwierdzenie trwałości i wysokiej jakości wykonania.

Stół wykonany jest z wysokiej jakości materiałów – posiada metalowy stelaż malowany proszkowo na kolor metalik bądź czarny. Blat stołu wykonany jest z trwałej płyty melaminowanej o grubości 18mm zabezpieczonym przed porysowaniem. Wszystkie stoły dodatkowo posiadają metalową listwę na obrzeżu – dzięki niej krawędzie stołu nie niszczą się i nie zaczepiają o ubrania. Stoły można sztaplować, wozić specjalnym wózkiem, wózki takie też możemy przygotować na zamowienie.

Stoły bankietowe w standardzie wykonywane są z blatem w kolorze białym (aby pasował pod biały obrus), istnieje możliwość zamówienia w kolorze za dopłatą 5% wartości stołu.

Na zamówienie klienta możemy wykonać stoły na wymiar - zapraszamy do kontaktu!

Stoły dopasowane są do potrzeb klienta – stół może zostać odpowiednio dopasowany do każdego rodzaju wymagań. Zaletą stołów jest możliwość ich składania – umożliwia to łatwe i bezproblemowe przechowywanie oraz przewożenie stołów. 

Stół bankietowy stelaż

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość blatu 74,5cm (istnieje możliwość podwyższenia za pomocą specjalnych stopek)
  • kolor blatu – biały (za dopłatą 5% można wybrac dowolny kolor drewna)
  • grubość blatów – 18mm
  • stelaż metalowy – profil 35x35mm (grubość ścianki 1,5 mm)
  • waga - około 33 kg

Dostawa i montaż mebli:

W przypadku zamówienia pojedynczych sztuk stoły dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej. Większe zamowienia dostarczane są naszym transportem. 

Stelaż i blat zapakowane są w osobne kartony. Wystarczy przykręcić stelaż do blatu.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół bankietowy 180 x 90 stół bankietowy 180x90 stół bankietowy 200x100 stół bankietowy 200x90 stół bankietowy i krzesła stół bankietowy rozkładany stół bankietowy składany stół bankietowy składany 160x90cm stół bankietowy składany walizka stół bankietowy wys 80 stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×