Stół BOX 18 120cm x 60cm trapez

245 zł

Produkt niedostępny

kod: 08967

Opis produktu

Nowoczesny stół konferencyjny BOX 18 z trapezowym blatem.
Stół konferencyjny jest stołem systemowym – w połączeniu z innymi stołami z kolekcji stworzyć może wygodne oraz bardzo funkcjonalne miejsce do pracy oraz narad. Co więcej, stoły te można dowolnie ustawiać, dzięki czemu uzyskamy efekt, który sprosta naszym wymaganiom.
Blat stołu dostępny jest w kilku kolorach. Jego grubość to 18mm, wykonany został z płyty, która jest  obustronnie melaminowana. Brzegi zostały zabezpieczone obrzeżami z PCV o gruości 2mm.
Nogi sotłu BOX 18 są osadzone na stalowej ramie 35x20mm – dzieki czemu stół jest jeszcze bardziej wytrzymały. Nóżki posiadają 30x30mm oraz regulowaną stopkę, która umożliwia proste wypoziomowanie blatu stołu.
Stół konferencyjny o trapezowym blacie posiada 72,5cm wysokości, 60cm szerokości oraz 120cm długości blatu.
 

Minimalna ilość zamówienia: 10 szt.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Box 18

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Iza

    Produkt godny polecenia.
    Polecam współpracę z firmą

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×