Stół BOX 18 140cm x 70cm półowal

(kod: 09022) Ultra PlusBox 18
Praktyczny i nowoczesny stół koneferencyjny systemowy BOX 18. Stół BOX 18 o owlanym blacie to bardzo wygodny stół konferencyjny systemowy – pozwala on na tworzenie różnego rodzaju ustawień, króre pomogą stworzyć nam wygodne... pełny opis
283 zł
+ dostawa 50 zł
Wysyłka do 4 tygodni
kod: 09022

Opis produktu

Praktyczny i nowoczesny stół koneferencyjny systemowy BOX 18.
Stół BOX 18 o owlanym blacie to bardzo wygodny stół konferencyjny systemowy – pozwala on na tworzenie różnego rodzaju ustawień, króre pomogą stworzyć nam wygodne miejsce do pracy a także różnego rodzaju narad. Stół o takim blacie sprawdzi się na przykład na rogach danej kompozycji blatów.
Stół konferencyjny systemowy o owalnym blacie posada blat wykonany z bardzo wytrzymałej płyty o grubości 18mm. Płyta ta jest obustronnie melaminowana. Dodatkowo, krawędzie blatu posiadają specjalne zabezpieczenia, które chronią go przez uszkodzeniami. Listwy te to obrzeża wykonane z PCV o grubości 2mm. Podstawa stołu o owlanym blacie BOX 18 wykonana została ze stalowej ramy o profilu 35x20mm. Nóżki stołu posiadają specjalne ruchome stopki umożlwiające wypoziomowanie blatu, profil nóżek to 30x30mm.
Stół BOX 18 o owalym blacie posiada 72,5cm wysokości, 70cm szerokości oraz 140cm długości blatu.

Minimalna ilość zamówienia: 10 szt.

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 140
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 72,5
Kolor buk
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu wycięty
Materiał płyta melaminowana
Liczba miejsc 4
Długość [cm] 140
Szerokość [cm] 70

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.