Stół BOX 18 140cm x 70cm trapez

(kod: 09019) Ultra PlusBox 18
283 zł

Produkt niedostępny

kod: 09019

Opis produktu

Wygodny i funkcjonalny stół konferencyjny systemowy BOX 18.
Stół systemowy to bardzo wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej Sali konferencyjnej. Stoły z kolekcji BOX 18 zestawiać można w dowolny sposób, dzięki czemu stworzyć można różnego rodzaju zestawienia oraz kombinacje, które sprostają naszym wymaganiom. Blat stołu posiada kształt trapezu – dzięki niemu tworzyć możemy rónego rodzaje kombinacje.
Stół konferencyjny BOX 18 o trapezowym blacie wykonany został z wytrzymałej płyty 18mm, która jest obustronnie melaminowana. Dodatkowo, blat posiada specjalne zabezpieczenie brzegów – obrzeża wykonane z PCV o grubości 2mm. Stelaż stołu konferencyjnego wykonany został z bardzo wytrzymałej stalowej ramy o profilu 35x20mm. Nóżki BOX 18 posiadają regulowane stopki umożliwiające wypoziomowanie blatu oraz profil 30x30mm.

Stół BOX 18 o trapezowym blacie posiada 72,5cm wysokości, 70cm szerokości oraz 140cm długości blatu.

Minimalna ilość zamówienia: 10 szt.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Box 18

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×