Stół BOX 18 160cm x 80cm półowal

(kod: 09023) Ultra PlusBox 18
Praktyczny i wygodny stół konferencyjny systemowy BOX 18. Stół konferencyjny systemowy BOX 18 o owalnym blacie to ciekawe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym biurze. Dzięki niemu stworzyć możemy różnego rodzaju kombinacje ... pełny opis
323 zł
+ dostawa 123 zł
Wysyłka do 4 tygodni
kod: 09023

Opis produktu

Praktyczny i wygodny stół konferencyjny systemowy BOX 18.
Stół konferencyjny systemowy BOX 18 o owalnym blacie to ciekawe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym biurze. Dzięki niemu stworzyć możemy różnego rodzaju kombinacje oraz ustawienia, które pozwolą nam optymalnie wykorzystać przestrzeń w każdej Sali konfrencyjnej.
Stół BOX 18 o owalnym blacie posiada podstawę wykonaną ze stalowej ramy o profilu 35x20mm – gwarantuje to wytrzymałośc oraz bezpieczeństwo. Nóżki stołu konferencyjnego systemowego posiadają profil 30x30mm oraz bardzo praktyczne ruchome stopki, które umożliwiają nam perfekcyjne wypoziomowanie blatu nawet na nierównej powierzchni. Blat stołu wykonany został z płyty o grubości 18mm. Jest ona obustronnie melaminowana a dodatkowo posiada specjalne krawędzie zabezpieczone obrzeżem PCV o grubości 2mm.
Stół BOX 18 o owalym blacie posiada 72,5cm wysokości, 80cm szerokości oraz 160cm długości blatu.

Minimalna ilość zamówienia: 10 szt.

krawędzie zabezpiecznone obrzeżem PCB

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 160
Szerokość [cm] 60
Wysokość [cm] 72,5
Kolor buk
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu wycięty
Materiał płyta melaminowana
Liczba miejsc 6
Długość [cm] 160
Szerokość [cm] 60

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.