Stół BOX 18 160cm x 80cm trapez

(kod: 09020) Ultra PlusBox 18
323 zł

Produkt niedostępny

kod: 09020

Opis produktu

Pratyczny stół konferencyjny systemowy BOX 18.
Stół konferencyjny BOX 18 to stół systemowy – takie stoły można dowolnie ustawiać tworząc ciekawe zestawienia oraz kompozycje, które pomogą stworzyć nam wygodne miejsce pracy. Sprawdzą się zarówno w salach konferencyjnych ale także w innych pomieszczeniach biurowych.
Stół konferencyjny BOX 18 o trapezowym blacie wykonany został z wytrzymałej płyty 18mm, która jest obustronnie melaminowana. Dodatkowo, blat posiada specjalne zabezpieczenie krawędzi– obrzeża wykonane z PCV o grubości 2mm. Stelaż stołu konferencyjnego wykonany został z bardzo wytrzymałej stalowej ramy o profilu 35x20mm. Nóżki BOX 18 posiadają regulowane stopki umożliwiająze wypoziomowanie blatu oraz profil 30x30mm.
Stół BOX 18 o trapezowym blacie posiada 72,5cm wysokości, 80cm szerokości oraz 160cm długości blatu.

Minimalna ilość zamówienia: 10 szt.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Box 18

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×