Kup w ciągu: 14h 40m 45s - wyślemy jutro

Stół Capri cappuccino połysk

(kod: 17028) Hubertus
1 299 zł 949 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 47,45zł

  • Planowana wysyłka: JUTRO, pt, 23.08.2019
  • Zamów do: g. 11:00, piątek, 23.08.2019
  • Pozostało: 14h 40min
  • kod: 17028

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Kształt blatu prostokątny
Długość blatu [cm] 140
Szerokość blatu [cm] 80
Wysokość [cm] 75
Blat płyta

Opis produktu

Stół Capri w wysokim połysku jest produktem o prostej konstrukcji, stół posiada wymiary: długość: 140 cm, szerokość: 80 cm, wysokość: 75 cm. Mimo prostej konstrukcji nowoczesność stołu podkreśla fakt wykonania go z wysokopołyskowej płyty MDF Super Połysk, które są dostępne w kolorze białym, czarnym lub cappuccino. Wykończenie w kolorach drewnopodobnych są matowe tj. kolor: avola brąz, avola szampański, dąb santana, dąb sonoma, sheffield umbra.

Powierzchnia płyty MDF w wykńczeniu drewnopodobnym pokryta jest foliami imitującymi drewno niemieckiego producenta fimry Hornschuh. Użycie materiałów najwyższej jakości gwarantuje długie i przyjemne użytkowanie.

Nowoczesny stół nadaje charakteru i wyglądu całemu pomieszczeniu, ze względu na uniwersalność konstrukcji, propnowany stół Capri można z powodzeniem wykorzystywać nie tylko w jadalni czy kuchni, ale również w salonie. 

Do proponowanego stołu w wykończeniu wysokiego połysku możemy dobrać i zapropnować Państwu również inne meble do Państwa salonu tj. ława, stolik, stolik pod RTV, wieszak na TV oraz inne produkty, które będa w identycznym wykończeniu - w tym celu zapraszamy do indwydualnego kontaktu z obsługą sklepu.

Uwaga! Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebieskim lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Wymiary elementów zestawu:

  • długość: 140 cm,
  • wysokość: 75 cm
  • szerokość: 80 cm
  • grubość ramki blatu: 9 cm
  • grubośći szerokość nogi: 9 cm

Stół Capri wymiary

Kluczowe parametry:

Kształt blatu prostokątny
Długość blatu [cm] 140
Szerokość blatu [cm] 80
Wysokość [cm] 75
Blat płyta

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt jest wysyłany w jednej paczce:
- paczka - 147cm x 91 cm x 14 cm o wadze 35 kg
 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×