Stół cateringowy okrągły składany - 115 cm

(kod: 13624) Focus Garden
199 zł

Produkt niedostępny

kod: 13624

Opis produktu

Niewielkich rozmiarów stół cateringowy okrągły składany 115 cm sprawdzi się przy wielu okazjach. Jego uniwersalne zastosowanie wynika z wykorzystania bardzo wysokiej jakości materiałów. Stół cateringowy okrągły nadaje się do użytku wewnątrz pomieszczeń, ale także na powietrzu. Sprawdzi się podczas organizacji imprez w ogrodzie, na działce, podczas biznesowych bankietów czy jako stół gastronomiczny do obsługi klientów.

Okrągły stół cateringowy wykonany jest z materiałów w 100% wodoodpornych, łatwych w konserwacji, zachowujących swój oryginalny kolor nawet po wystawieniu na warunki atmosferyczne, promienie słoneczne. Rama oraz nogi to konstrukcja wykonana z profili metalowych, które pokryto farbą nałożoną proszkowo. W ten sposób konstrukcja chroniona jest przed rdzewieniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Blat stołu wyprodukowano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest niewrażliwe na promienie UV, łatwe w konserwacji i odporne na zabrudzenia.

Wysoka jakość stołu cateringowego składanego daje pewność, że mebel posłuży przez wiele sezonów.

Wymiary elementów zestawu:

Stół rozłożony:

  • średnica: 115 cm
  • wysokość: 74 cm

Waga: 14 kg

Dostawa i montaż mebli:

Stół dostarczany jest gotowy do użytku. Ubezpieczoną paczkę dostarczak firma kurierska.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół cateringowy bankietowy stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180 stół bankietowy składany stół bankietowy składany 160x90cm stół bankietowy składany walizka stół składany bankietowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×