Stół cateringowy okrągły składany 153 cm

299 zł

Produkt niedostępny

kod: 15502

Opinie klientów (2) ↓

Opis produktu

Podczas imprez organizowanych na zewnątrz potrzebne są stoły, które spełnią pewne oczekiwania. Przede wszystkim muszą być odporne na warunki atmosferyczne i łatwe w czyszczeniu. Dodatkową zaletą są niewielkie rozmiary po złożeniu i łatwość przenoszenia dzięki specjalnej rączce. Stół cateringowy składany okrągły 153 cm spełnia wszystkie wymienione wymogi i świetnie sprawdzi się podczas imprez plenerowych, ale również i tych organizowanych wewnątrz pomieszczeń.

Stół cateringowy okrągły ma średnicę 153 cm. Jest wystarczająco duży by zmieścić na nim przekąski, napoje czy podać główne danie. Skonstruowany jest z ramy oraz nóg wykonanych z profili metalowych i pomalowanych metodą proszkową. W ten sposób jest zabezpieczony przed rdzewieniem oraz przed uszkodzeniami mechanicznymi. Blat stołu wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Zachowuje on swój oryginalny kolor nawet kiedy wystawiony zostanie na promienie słoneczne. Tworzywo jest na nie odporne. Zarówno konstrukcja jak i blat są w 100% wodoodporne.

Po złożeniu stół zajmuje bardzo niewiele miejsca. Jest lekki i dzięki specjalnej rączce można go łatwo przenieść. Solidne wykonanie i wysokiej jakości materiały dają pewność, że cateringowy stół okrągły posłuży przez wiele sezonów.

Wymiary elementów zestawu:

Stół rozłożony:

  • średnica: 153 cm
  • wysokość: 74 cm

Wymiary stołu cateringowego

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej. Stół jest gotowy do użytku.

Gwarancja:

Meble obję te są 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
2 opinie
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Elżbieta

    Stoły w ilości 8 szt dotarły na czas są bardzo ładne ,polecam.

  • Elżbieta

    Jestem bardzo zadowolona z zakupu stołu , na dowód czego chcę zamówić dodatkowo 9 szt.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół cateringowy bankietowy stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180 stół bankietowy składany stół bankietowy składany 160x90cm stół bankietowy składany walizka stół składany bankietowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x