Stół Domino 120cm x 80cm prostokątny składany

(kod: 08945) Ultra PlusDomino
439 zł

Produkt niedostępny

kod: 08945

Opis produktu

Funkcjonalny i uniwersalny stół prostokątny Domino. Blat stołu wykonany został w kształcie prostokąta. Sprawdzi się on zarówno w Sali konferencyjnej ale także w innych pomieszczeniach biurowych. Stworzyć z nich można wygodne oraz praktyczne miesjce do pracy.
Blat wykonany został z najwyższej jakości materiałów. Wykonany jest z płyty o grubości 25mm, która jest obustronnie melaminowana. Obrzeża blatu posiadają specjalne zabezpieczenia z listwy PCV o grubości 2mm – chorni ona brzegi stołu przed zniszczeniem oraz odzież przed zahaczaniem. Podstawa stołu wykonana została z chromu – jest ona składana – umożliwia to proste przechowywanie stołu nawet na bardzo małej powierzchni.
Stół biurowy Domino posiada 72,5cm wysokości, 80cm szerokości oraz 120cm długości blatu. Mozliwe jest wykonaie stołów z szarymi blatami - na zamówienie - w razie zainteresowania prosimy o kontakt  z obsługą sklepu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół bankietowy składany stół bankietowy składany 160x90cm stół bankietowy składany walizka stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180 stół składany bankietowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x