Stół Domino 135cm półowal składany

(kod: 08944) Ultra PlusDomino
476 zł

Produkt niedostępny

kod: 08944

Opis produktu

Wygodny i praktyczny stół konferencyjny Domino. Stół systemowy posiada półowalny blat – umozliwi on stworzenie różnego ordzaju ustawień stołów, dzięki czemu znajdziemy rozkład, który sprosta naszym wymaganiom oraz oczekiwaniom. Stoły konferencyjne systemowe Domino to bardzo wygodne oraz funkcjonalne rozwiązanie.
Stół półowalny Domino posiada blat o grubości 25mm. Został on obustronnie melaminowany, dodatkowo, jego brzegi zabezpieczone zostały obrzeząmi PCV o grubości 2mm.
Podstawa stołu jest chromowa – dodatkowo składa się, co umożliwia łatwe przenoszenie stołu, ale także jego przechpwywanie nawet na małej powierzchni. Taki stół systemowy sprawdzi się zarówno w Sali konferencyjnej, ale także w innych pomieszczeniach biurowych.
Stół Domino 135 o półowalnym blacie posiada 72,5cm wysokości, 67,5cm szerokości oraz 135cm długości blatu. Mozliwe jest wykonaie stołów z szarymi blatami - na zamówienie - w razie zainteresowania prosimy o kontakt  z obsługą sklepu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół bankietowy składany stół bankietowy składany 160x90cm stół bankietowy składany walizka stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180 stół składany bankietowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×