Stół Domino 135cm prostokąt składany

(kod: 08941) Ultra PlusDomino
459 zł

Produkt niedostępny

kod: 08941

Opis produktu

Funkcjonalny i uniwersalny stół konferecyjny Domino. Stół jest meblem systemowym, w połączeniu z innymi stołami z kolekcji Domino stworzyć  może różnego rodzaju kombinacje, które sprawdzą się w każdym biurze. Stół konferecyny posiada prostą, elegancką formę.
Stelaż stołu domino jest składany, co umożliwia jego szybkie złożenie oraz proste przechowywanie nawet na małej powierzchni. Nogi stołu są chromowane oraz posiadają wygodną regulowaną stopkę, dzięki czemu stół będzie stał prosto nawet na nierównej powierzchni. Blat stołu wykonany został z 25 milimetrowego blatu, który jest dwustronnie melaminowany. Brzegi stołu posiadają wykończenie 2mm z obrzeżem PCV. Blat stołu dostępny jest w kilku kolorach.
Stół konferecyjny Domino 135 posiada 72,5cm wysokości, 67,5cm szerokości oraz 135cm długości blatu.

Mozliwe jest również wykonaie stołów z szarymi blatami - na zamówienie - w razie zainteresowania prosimy o kontakt  z obsługą sklepu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół bankietowy składany stół bankietowy składany 160x90cm stół bankietowy składany walizka stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180 stół składany bankietowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×