Stół Domino 135cm trapez składany

(kod: 08942) Ultra PlusDomino
476 zł

Produkt niedostępny

kod: 08942

Opis produktu

Funkcjonalny stół systemowy Domino. Stół ten posiada blat w kształcie trapezu – umozliwia to stworzenie różnego rodzaju ustawień stołów tak, aby stworzyć wygodne miejsce do pracy bądź narad. Trapezowy blat stołu Domino idealnie sprawdzi się na rogach – pozwoli optymalnie wykorzystać przestrzeń pomieszczenia.
Blat stołu wykonany został z 25mm płyty, która jest obustronnie melaminowana. Posiada ona zabezpieczenie brzegów – wykończone są 2mm obrzeżem PCV. Dodatkowo, podstawa stołu konferencyjnego jest składana – umożliwia to szybkie składanie oraz rozkładanie stołu oraz możliwośc przechowywania go nawet na małej powierzchni. Blat dostępny jest w dwóch kolorach.
Stół Domino 135 o trapezowym blacie posiada 72,5cm wysokości, 67,5cm szerokości oraz 135cm długości blatu.

Mozliwe jest również wykonaie stołów z szarymi blatami - na zamówienie - w razie zainteresowania prosimy o kontakt  z obsługą sklepu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół bankietowy składany stół bankietowy składany 160x90cm stół bankietowy składany walizka stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180 stół składany bankietowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×