Stół Domino 160cm x 80cm prostokątny składany

(kod: 08956) Ultra PlusDomino
499 zł

Produkt niedostępny

kod: 08956

Opis produktu

Wygodny i bardzo praktyczny stół prostokątny biurowy Domino. Stół posiada blat w kształcie prostokąta – sprawdzi się on zarówno jako miejsce pracy bądź jako miejsce na sprzęt biurowy. Dzięki swojej prostej formie wpasuje się w każdą przestrzeń.
Stół Domino posiada podstawą wykonaną z chromu, jest ona prosta oraz bardzo stabilna. Podstawa stołu biurowego jest składana – umozliwia to przechowywanie stołu nawet na bardzo małej powierzchni oraz bardzo ułatwia jego przenoszenie. Blat stołu Domino wkonany został z płyty o grubości 25mm, która została dwustronnie melaminowana. Obrzeże blatu zostało abezpieczone specjalnymi taśmamy z PCV o grubości 2mm. Chronią one krawędzie blatu przed zniszczeniem.
Stół biurowy Domino posiada 72,5cm wysokości, 80cm szerokości oraz 160cm długości blatu. Mozliwe jest wykonaie stołów z szarymi blatami - na zamówienie - w razie zainteresowania prosimy o kontakt  z obsługą sklepu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół bankietowy składany stół bankietowy składany 160x90cm stół bankietowy składany walizka stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180 stół składany bankietowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×