Stół Domino 180cm x 80cm prostokątny składany

(kod: 08957) Ultra PlusDomino
549 zł

Produkt niedostępny

kod: 08957

Opis produktu

Wygodny i funkcjonalny stół biurowy Domino 180cm x 80cm.
Stół biurowy posiada prostokątny blat wykonany z płyty dwustronnie melaminowenej o grubości 25mm. Krawędzie blatu zostały zabezpieczone specjalnymi obrzeżami wykonanymi z PCV o grubości 2mm. Zabezpieczają one krawędzie blatu przed zniszczeniem.
Podstawa stołu biurowego Domino wykonana została z chromu jest ona składana, dzięki czemu przechowywanie stołu staje się jeszcze prostsze nawet na małej powierzchni.
Stół biurowy Domino sprawdzi się zarówno jako miejce pracy ale także jako miejsce na sprzęt biurowy. Jego prosta, schludna forma wpasuje się w każde wnętrze. Stół Domino sprawdzi się w każdym pomieszczeniu biurowym.
Stół prostokątny Domino 180cm x 80cm posiada następujące wymiary: 72,5cm wysokości, 80cm szerokości oraz 180cm długości blatu. Mozliwe jest wykonaie stołów z szarymi blatami - na zamówienie - w razie zainteresowania prosimy o kontakt  z obsługą sklepu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół bankietowy składany stół bankietowy składany 160x90cm stół bankietowy składany walizka stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180 stół składany bankietowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×