Stół z krzesłami do jadalni Amelia 120-K4 (P) Wenge składany

(kod: 17176) Produkt wyprodukowany w Polsce Pegie Prestige
1 599 zł

Produkt niedostępny

kod: 17176

Opis produktu

Stół z krzesłami do jadalni Amelia 120-K4 (P) Wenge to idealny komplet mebli do jadalni w tradycyjnym stylu. Stół z krzesłami Amelia sprawdza się w kuchniach otwartych i zamkniętych. Komplet składający się z rozkładanego stołu i czterech krzeseł charakteryzuje klasyczne, eleganckie wzornictwo. Kolor “Wenge”, czyli odcień ciemnego drewna stanowi stylowy kontrast dla jasnej tapicerki. Miękkie obicie i wysokie oparcie krzeseł zapewniają doskonały komfort.

Stół z krzesłami do jadalni Amelia blat

Krzesła wykonane zostały w całości z drzewa bukowego malowanego maszynowo, natomiast blat stołu wyprodukowano z płyty laminowanej, a wykończenie nóg stołu to pilśnia. Drewniane krzesła są nie tylko wygodne, ale i wytrzymałe. Obicie z beżowej ekoskóry można łatwo wyczyścić w przypadku zabrudzeń. Maksymalnie dopuszczalne obciążenie krzeseł to 120 kg. Dzięki zastosowaniu synchronicznych prowadnic blat rozsuwa się równocześnie z obu stron. Stół z krzesłami do jadalni Amelia 120-K4 (P) Wenge składany to klasyczny i piękny zestaw, przy którym miło spędzać chwile z najbliższymi.

Krzesło Amelia Wenge X zbliżenie

Możliwe dołączenie gratis podkładek filcowych do krzeseł. W ofercie dostępne są również inne komplety z serii Amelia. Do wyboru między innymi stół z krzesłami do jadalni Amelia 120-K4 (X) Wenge składany z krzesłami, które odróżniają się kształtem oparcia na wzór krzyżyka.

Stół z krzesłami do jadalni Amelia prowadnice

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary stołu Amelia 120-K4 (P) Wenge

Stół:

  • Długość złożonego: 120 cm
  • Długość rozłożonego: 170 cm
  • Długość wkładki: 50 cm
  • Głębokość: 80 cm
  • Wysokość: 76 cm

Krzesło:

  • Szerokość: 47 cm
  • Głębokość: 44 cm
  • Wysokość:  147 cm
  • Wysokość siedziska: 47 cm
  • Wysokość oparcia: 100 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne do tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Montażu polega na zmontowaniu nóg do stołu. Krzesła dostarczane są w całości.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół z ławkami ogrodowy krzesła do jadalni szare tapicerowane stół bankietowy składany stół bankietowy składany 160x90cm stół bankietowy składany walizka stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180 stół składany bankietowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×