Stół kuchenny z krzesłami Amelia 120-K4 (X) Wenge składany

(kod: 17171) Produkt wyprodukowany w Polsce Pegie Prestige
1 599 zł

Produkt niedostępny

kod: 17171

Opis produktu

Klasyczny design i wysoki komfort użytkowania to najkrótsza charakterystyka rewelacyjnego kompletu mebli Amelia 120-K4 (X) Wenge. Stół kuchenny z krzesłami Amelia 120-K4 (X) Wenge to idealny zestaw do jadalni dla 4 osób, który przypadnie do gustu miłośnikom tradycyjnych, eleganckich wnętrz. Doskonałej jakości materiały zapewniają długoletnią gwarancję.

Stół kuchenny z krzesłami Amelia zbliżenie na blat

Krzesła wykonano z drzewa bukowego, malowanego maszynowo. Stylowa tapicerka fantastycznie kontrastująca z odcieniem ciemnego drewna to beżowa ekoskóra, którą łatwo można wyczyścić ściereczką. Wysokie oparcia w kształcie X nadają całości oryginalnego wyglądu. Krzesła wykazują odporność na obciążenie 120 kg. Stół wytworzono z płyty laminowanej, natomiast nogi z pilśni. Zastosowanie synchronicznych prowadnic pozwala na wyjątkowo wygodne rozkładanie stołu z obu stron jednocześnie. Po rozłożeniu stół 120 cm osiąga rozmiar 160 cm, dzięki czemu doskonale nadaje się na uroczysty obiad.

Krzesło Amelia X zbliżenie

Dla zwiększenia komfortu przesuwania krzeseł proponujemy opcjonalne podkładki filcowe pod nogi gratis. W ofercie także zestaw do jadalni Amelia 120-K4 z innym kształtem oparcia (podłużne paski) oraz komplety do jadalni Amelia dla 6 osób.

Stół kuchenny z krzesłami Amelia rozkładanie

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary stołu kuchennego z krzesłami Amelia 120-K4 (X) Wenge

Stół:

  • Długość złożonego: 120 cm
  • Długość rozłożonego: 170 cm
  • Długość wkładki: 50 cm
  • Głębokość: 80 cm
  • Wysokość: 76 cm

Krzesło:

  • Szerokość: 47 cm
  • Głębokość: 44 cm
  • Wysokość:  145 cm
  • Wysokość siedziska: 47 cm
  • Wysokość oparcia: 98 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne do tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Montażu polega na zmontowaniu nóg do stołu. Krzesła dostarczane są w całości.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół bankietowy składany stół bankietowy składany 160x90cm stół bankietowy składany walizka stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180 stół składany bankietowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×