Stół i krzesła do kuchni Amelia 120-K6 (P) Wenge składany

(kod: 17175) Produkt wyprodukowany w Polsce Pegie Prestige
1 999 zł

Produkt niedostępny

kod: 17175

Opis produktu

Przedstawiamy zestaw: stół i krzesła do kuchni Amelia 120-K6 (P) Wenge, składający się z rozkładanego stołu i 6 krzeseł wykończonych elegancką tapicerką. To idealny zestaw do jadalni, kuchni czy salonu w klasycznym stylu. Stół z krzesłami Amelia 120-K6 (P) Wenge perfekcyjnie harmonizuje się z pozostałymi meblami i tradycyjnymi dekoracjami.

Stół z krzesłami do jadalni Amelia blat

Do produkcji stołu i krzeseł do kuchni Amelia 120-K6 (P) Wenge wykorzystywane są materiały najwyższej jakości. Blat oferowanego stołu wykonany jest z płyty laminowanej - jest ona materiałem drewnopochodnym, odpornym na wysoką temperaturę. Podstawa stołu, czyli nogi wyprodukowano z pilśni. Stół rozkłada się jednocześnie z obu stron, dzięki synchronicznym prowadnicom. Długość złożonego stołu to 120 cm, natomiast rozłożonego 160 cm. Krzesła wykonano z drewna bukowego, malowanego maszynowo na kolor Wenge - ciemny odcień drewna. Materiał obiciowy to łatwa w czyszczeniu ekoskóra w kolorze beżowym. Wysokie i profilowane oparcie zapewnia wygodę podczas użytkowania. Maksymalne dopuszczalne obciążenie krzeseł to 120 kg.

Krzesło Amelia Wenge X zbliżenie

Stół i krzesła do kuchni Amelia 120-K6 (P) Wenge składany pozwolą cieszyć się większą funkcjonalnością pomieszczenia. Opcjonalnie do zestawu dołączane są podkładki filcowe gratis. W ofercie także zestaw do jadalni Amelia 120-K6 (P) Wenge z innym kształtem oparcia.

Stół z krzesłami do jadalni Amelia prowadnice

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary stołu i krzeseł Amelia 120-K6 (P) Wenge

Stół:

  • Długość złożonego: 120 cm
  • Długość rozłożonego: 170 cm
  • Długość wkładki: 50 cm
  • Głębokość: 80 cm
  • Wysokość: 76 cm

Krzesło:

  • Szerokość: 47 cm
  • Głębokość: 44 cm
  • Wysokość:  147 cm
  • Wysokość siedziska: 47 cm
  • Wysokość oparcia: 100 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne do tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Montażu polega na zmontowaniu nóg do stołu. Krzesła dostarczane są w całości.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół i ławka ogrodowa stół i ławki o0grodowe żeliwne alegro foteliki krzesła dzieciece stół bankietowy i krzesła krzesła do jadalni szare tapicerowane stół bankietowy składany stół bankietowy składany 160x90cm stół bankietowy składany walizka stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180 stół składany bankietowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×