Stół i krzesła do jadalni Amelia 120-K6 (X) Wenge składany

(kod: 17172) Produkt wyprodukowany w Polsce Pegie Prestige
1 999 zł

Produkt niedostępny

kod: 17172

Opis produktu

Wielbicielom klasycznego wzornictwa i komfortu użytkowania mebli proponujemy zestaw Amelia 120-K6 (X) Wenge dla 6 osób. Stół i krzesła do jadalni Amelia 120-K6 (X) Wenge to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w eleganckich i słonecznych wnętrzach. Znakomicie odnajdzie się zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i otwartych na salon.

Stół i krzesła do jadalni Amelia zbliżenie na blat

Długoletnią gwarancję tego zestawu zapewniają doskonale dobrane materiały. Krzesła wykonano z drzewa bukowego, malowanego maszynowo na kolor Wenge. Jest to piękny odcień ciemnego drewna, który fantastycznie harmonizuje z beżową tapicerką ze skóry ekologicznej. Tradycyjną stylistykę wzbogaca ciekawy kształt oparcia w kształcie X. Krzesła są odporne na obciążenie do 120 kg. Natomiast blat stołu wykonano z płyty laminowanej, a jego nogi z pilśni. System rozkładania stołu z synchronicznymi prowadnicami pozwala na szybkie rozsuwanie blatu z obu stron równocześnie.

Krzesło Amelia X zbliżenie

W celu zwiększenia komfortu do zestawu Amelia 120-K6 (X) Wenge opcjonalnie dołączane są filcowe podkładki pod nogi krzeseł. Dla tych, którzy lubią gościć bliskich z okazji drobnych i dużych wydarzeń, polecamy zestaw w tym samym stylu, ale z większym stołem rozkładanym do 210 cm - Amelia 160-K6 (X).

Stół i krzesła do jadalni Amelia rozkładanie

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary stołu i krzeseł Amelia 120-K6 (X) Wenge

Stół:

  • Długość złożonego: 120 cm
  • Długość rozłożonego: 170 cm
  • Długość wkładki: 50 cm
  • Głębokość: 80 cm
  • Wysokość: 76 cm

Krzesło:

  • Szerokość: 47 cm
  • Głębokość: 44 cm
  • Wysokość:  145 cm
  • Wysokość siedziska: 47 cm
  • Wysokość oparcia: 98 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne do tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Montażu polega na zmontowaniu nóg do stołu. Krzesła dostarczane są w całości.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół i ławka ogrodowa stół i ławki o0grodowe żeliwne alegro foteliki krzesła dzieciece stół bankietowy i krzesła krzesła do jadalni szare tapicerowane stół bankietowy składany stół bankietowy składany 160x90cm stół bankietowy składany walizka stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180 stół składany bankietowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×