Zestaw stół i krzesła Amelia 160-K6 (X) Wenge składany

(kod: 17173) Produkt wyprodukowany w Polsce Pegie Prestige
1 999 zł

Produkt niedostępny

kod: 17173

Opis produktu

Stół to wyjątkowy element wyposażenia, który decyduje o atmosferze domu. To przy nim na co dzień spotyka się rodzina i przy nim rozgrywają się ważne uroczystości. Warto zatem wybrać komplet do jadalni z rozkładanym stołem oraz idealnie dobranymi krzesłami Amelia 160-K6 (X) Wenge, który zapewni maksymalną wygodę. Zestaw stół i krzesła Amelia 160-K6 (X) Wenge doskonale harmonizuje z tradycyjnym wyposażeniem i klasycznymi dekoracjami.

Zestaw stół i krzesła Amelia zbliżenie na blat

Ponadczasowy zestaw stół i krzesła Amelia 160-K6 (X) Wenge, czyli 6 krzeseł i rozkładany stół znakomicie odnajdzie się także w salonie. Połączenie mebli malowanych maszynowo na kolor Wenge (ciemny odcień drewna) z beżową tapicerką to uniwersalne rozwiązanie, które łatwo dopasować do wielu aranżacji. Wyjątkową zaletą mebli Amelia 160-K6 (X) Wenge jest możliwość rozłożenia stołu do długości 210 cm.

Krzesło Amelia X zbliżenie

Zastosowanie synchronicznych prowadnic powoduje rozkładanie blatu po obu stronach równocześnie, dzięki czemu można błyskawicznie przyszykować jadalnię na przybycie gości. Blat stołu to płyta laminowana, która opiera się na solidnych, stabilnych nogach z pilśni. Krzesła posiadają wygodne, wysokie oparcie z ciekawym kształtem X. Wykonano je z drewna bukowego, dzięki czemu są odporne na obciążenie do 120 kg. Miękkie siedzisko pokryto elegancką ekoskórą, którą w razie zabrudzeń można łatwo wyczyścić.

Zestaw stół i krzesła Amelia rozkładanie

Dbamy o maksymalny komfort użytkowania proponowanych mebli, dlatego do zestawu Amelia 160-K6 (X) oferujemy możliwość zamówienia gratis filcowych podkładek pod nogi krzeseł. W naszym asortymencie dostępny jest także komplet mebli do jadalni  Amelia 160-K6 (P) Wenge, który utrzymany jest w podobnej stylistyce, jednak odróżnia się oparciem w kształcie pionowych pasków.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary stołu z krzesłami Amelia 160-K6 (X) Wenge

Stół:

  • Długość złożonego: 160 cm
  • Długość rozłożonego: 210 cm
  • Długość wkładki: 50 cm
  • Głębokość: 80 cm
  • Wysokość: 76 cm

Krzesło:

  • Szerokość: 47 cm
  • Głębokość: 44 cm
  • Wysokość:  145 cm
  • Wysokość siedziska: 47 cm
  • Wysokość oparcia: 98 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne do tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Montażu polega na zmontowaniu nóg do stołu. Krzesła dostarczane są w całości.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół i ławka ogrodowa stół i ławki o0grodowe żeliwne alegro foteliki krzesła dzieciece stół bankietowy i krzesła stół bankietowy składany stół bankietowy składany 160x90cm stół bankietowy składany walizka stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180 stół składany bankietowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×