Stół konferencyjny VIP

(kod: 13353) Produkt wyprodukowany w Polsce
499 zł

Produkt niedostępny

kod: 13353

Opis produktu

Wysokiej jakości stół konferencyjny składany wykonany na eleganckim, chromowanym stelażu. Stół doskonale sprawdza się w hotelach, salach konferencyjnych i szkoleniowych - wszędzie tam, gdzie poza funkcjonalnością liczy się nowoczesny, atrakcyjny wygląd. Stoły z powodzeniem można łączyć w większe konstrukcje - zamknięte kwadraty, prostokąty i elementy zaokrąglone.

Blat stołu może zostać wykonany w jednym z kilkunastu kolorów, tak, aby łatwo można było dopasować stół do pozostałych elementów wyposażenia. Grubość blatu stołu to 18mm - zapewnia ona niezbędną sztywność i trwałość. Na życzenie możemy wykonać stoły o wyższej wytrzymałości przeznaczone do zastosowań gastronomicznych.

Stelaż stołu został wykonany został z rury metalowej o średnicy 35cm. Stelaż poddawany jest chromowaniu w odpowiednich warunkach zapewniając tym samym atrakcyjny wygląd. Mechanizm składania stoły jest prosty i trwały - może z powodzeniem funkcjonować przez wiele lat.

Mechanizm składania stołu

Wymiary elementów zestawu:

  • Grubość blatu: 18 mm.
  • Od spodu blatu zamocowana jest dodatkowa rama z płyty 18mm na głębokość ok. 10 cm. 
  • Waga stołu: 30 kg
  • Wysokość blatu: 71,5 cm (istnieje możliwość podniesienia przez zamontowanie dodatkowych stopek)

Wymiary blatu stołu mogą Państwo wybrać z listy rozwijanej z prawej strony. Jeśli na liście nie ma poszukiwanego przez Państwa rozmiaru prosimy o kontakt - możemy wykonać stoły w rożnych rozmiarach, przygotujemy odpowiednią ofertę. 

Dostawa i montaż mebli:

W zależności od ilości zamówionych stołów dostarczane są one za pośrednictwem firmy kurierskiej, bądź naszym transportem.

Stoły dostarczane są w stanie gotowym do użytkowania - wystarczy je rozpakować i rozłożyć.

Dodatkowo, posiadamy w sprzedaży wózki do łatwego i szybkiego transportu stołów.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • SM

    Dobry kontakt polecam towar zgodny z opisem i umową.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Akcesoria:

Zadzwoń Email
×