Stół ogrodowy Sonata grafitowy

1 699 zł

Produkt niedostępny

kod: 15925

Opinie klientów (1) ↓

Opis produktu

Wyprodukowany przez firmę Keter

Grafitowy stół do ogrodu Sonata 3 świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji. Zarówno przy rodzinnym obiedzie, jak i większym spotkaniu spełni swoje zadanie. Jest to następca popularnego w poprzednich sezonach stołu Symphony 3, który miał wykończenie technorattanopodobnym materiałem. Stół Sonata różni się właśnie wykończeniem. Firma Keter, która wyprodukowała stół zajmuje się produkcją wysokiej jakości wyrobów z tworzywa sztucznego i należy do tej samej europejskiej grupy, co znani dobrze na poslkim rynku Curver i Allibert.

Producent mebli Corfu - Curver, Keter, Allibert

Funkcjonalność stołu Sonata

Łatwe przechowywanie stołu umożliwiają nogi, które w prosty sposób można odczepić. W razie potrzeby z małego stołu obiadowego, stól ogrodowy Sonata może przekształcić się w długi na 322 stół na przyjęcia. Po wydłużeniu stabilizację zapewniają specjalne podstawki. Dzięki takim możliwościom w każdej sytuacji będziemy przygotowani.

Odłączane nogi stołu Sonata

Dostępne kolory

Stół ogrodowy Sonata występuje w dwóch kolorach. Grafitowym dostępnym w tym wariancie oraz brązowym.

Wyprodukowany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego

Stół Sonata 3 wykonany został z niezwykle trwałego materiału - polipropylenu. Jest to tworzywo sztuczne odporne na wodę, promienie UV i duże różnice temperatury.  Kolor nie płowieje pod wpływem słońca, a sam mebel bez problemu może stać na zewnątrz jeśli tylko zadbamy o jego bezpieczeństwo. To, przed czym należy chronić stół Sonata, to uszkodzenia mechaniczne powstałe zarówno wskutek niewłaściwego użytkowania, jak i ekstremalnych warunków pogodowych takich, jak grad.

Zbliżenie na stół Sonata

Świetny w połączeniu z innymi meblami polipropylenowymi

Stół Sonata świetnie spisuje się w połączeniu z innymi meblami firm Keter, Curver i Allibert. Szczególnie polecamy tutaj krzesła Bali Mono oraz fotele Iowa DC. Z pewnością świetnie uzupełnią one kompozycję obiadową.

Produkcja za pomocą fabrycznego tłoczenia

Warto także wspomnieć, że ze względu na produkcję za pomocą fabrycznego tłoczenia stół ten jest niemal zawsze taki sam, a bląd ludzki ograniczony jest do minimum. Z drugiej strony nie ma możliwości dostosowania stołu na życzenie pod względem rozmiaru, czy wzornictwa.

Zobacz także powiązane: Stoły ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Stołu Sonata 3

Stół:

  • Wysokość blatu: 75cm
  • Szerokość: 97cm
  • Długość min - złożony: 162cm
  • Długość max - rozłożony z 3 wkładkami: 322,5cm

Dostawa i montaż mebli:

Instrukcja obsługi Sonata 3

Stół przesyłany jest w ubezpieczonej paczce za pomocą firmy kurierskiej. Przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Zobacz jak prosty jest montaż stołu Sonata: Instrukcja montażu stołu Sonata

Gwarancja:

Stół objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ten produkt dostępny w OUTLET:

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.00
1 opinia
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
  • Kamila

    Stół jest stabilny, przy zakupie zwracałam uwagę na możliwość rozłożenia stołu, tutaj jest to bardzo fajnie rozwiązane , z dodatkową nogą, rozkładanie nie jest skomplikowane ale potrzebne do tego są dwie osoby, stół ładnie się prezentuje, kolor też ładny. Jedynym minusem jest szpara na łączeniu stołu kiedy jest złożony do najmniejszego rozmiaru. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka i stół ogrodowy drewniany stół ogrodowy z ławkami ławka i stół ogrodowy w jednym ławka stół ogrodowy ławy i stół ogrodowy stół z ławkami ogrodowy stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x