Stół ogrodowy Lima Allibert biały

(kod: 15915) Curver
599 zł

Produkt niedostępny

kod: 15915

Opis produktu

Marzycie o ogrodzie w stylu prowansalskim, z jasnymi meblami i donicami pełnymi lawendy? A może o wystroju nowoczesnym, gdzie meble są proste, geometryczne, a rabaty równo przycięte? Biały stół do ogrodu Lima 160 to idealna propozycja dla Was! Jego prosta i elegancka forma sprawia, że mebel dobrze prezentuje się w każdej aranżacji. Model wyprodukowany został przez markę Curver, specjalizującą się w produkcji akcesoriów i mebli ogrodowych z tworzyw sztucznych.

Producent mebli Corfu - Curver, Keter, Allibert

Płaski blat stołu jest wykończony w bardzo ciekawy sposób – jego struktura przypomina położone obok siebie deseczki. Dzięki temu stół do ogrodu Lima 160 kojarzy się z klasycznymi meblami drewnianymi, a jednocześnie jest od nich dużo bardziej odporny na warunki atmosferyczne.

Zbliżenie na stół ogrodowy Lima 160

Do zalet stołu ogrodowego należą też lekko rozstawione nogi – zapewniające większą stabilność blatu – czy delikatnie zaokrąglone brzegi. Mebel dostępny jest nie tylko w kolorze białym, ale też w graficie i cappuccino.

Kolorystyka stołu Allibert Lima 160

Stół ogrodowy Lima Allibert 160 wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne. Mebel nie straci koloru ani kształtu pod wpływem deszczu czy promieniowania UV. Stół do ogrodu łatwo też utrzymać w czystości. Można go myć wodą i delikatnymi środkami czyszczącymi. Stół Lima 160 przeznaczony jest do szybkiego i prostego samodzielnego montażu.

Stół ogrodowy Lima Allibert animacja

Zobacz także powiązane: Stoły ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Stół Lima wymiary

  • Długość: 157 cm
  • Szerokość: 98 cm
  • Wysokość: 74 cm

Dostawa i montaż mebli:

Stół dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. Stół jest przeznaczony do samodzielnego montażu - prostego zgodnie z załączoną instrukcją.

Paczka ze stołem Lima

Zobacz jak prosty jest montaż stołu Lima: Instrukcja montażu stołu Lima

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka i stół ogrodowy drewniany stół ogrodowy z ławkami ławka i stół ogrodowy w jednym ławka stół ogrodowy ławy i stół ogrodowy stół z ławkami ogrodowy stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x