Stół okrągły cateringowy składany z tworzywa 183 cm

(kod: 13877) Focus Garden
Stół okrągły cateringowy składany z tworzywa 183 cm ma uniwersalne zastosowanie. Sprawdzi się podczas prywatnych przyjęć w ogródku, podczas biznesowych imprez w plenerze czy jako stół gastronomiczny do obsługi klientów. Ta wielkość st... pełny opis
599 zł

Produkt niedostępny

kod: 13877

Opis produktu

Stół okrągły cateringowy składany z tworzywa 183 cm ma uniwersalne zastosowanie. Sprawdzi się podczas prywatnych przyjęć w ogródku, podczas biznesowych imprez w plenerze czy jako stół gastronomiczny do obsługi klientów. Ta wielkość stołu przeznaczona jest dla 10 osób.

Uniwersalność okrągłego stołu cateringowego wynika z wielu aspektów. Przede wszystkim możliwość wykorzystania stołu wewnątrz pomieszczenia, jak i na powietrzu. To jest rezultatem zastosowania wysokiej jakości materiałów. Konstrukcja wykonana jest z ocynkowanych profili metalowych, które pokryto farbą nakładaną proszkowo. W ten sposób nogi i rama jest zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi i rdzewieniem.

Wygodne siedzisko i oparcie są z tworzywa sztucznego łatwego w konserwacji  i odpornego na warunki atmosferyczne. Całość jest w stu procentach wodoodporna. Dodatkowo stół cateringowy po złożeniu zajmuje niewiele miejsca - blat składa się na pół i łatwo go przenieść dzięki specjalnej rączce.

Okrągły stół cateringowy jest wykonany z bardzo solidnych materiałów, dlatego też będzie z powodzeniem służył przez wiele sezonów.

Wymiary elementów zestawu:

Stół rozłożony:

  • średnica - 183 cm
  • wysokość - 74 cm

Stół złożony:

  • szerokość - 183 cm
  • wysokość - 92 cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Stół dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Stół jest gotowy do użytku i nie wymaga montażu.

Gwarancja:

Produkty objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • krzysiek

    bardzo sprawnie i szybko bez jakichkolwiek problemów.Polecam.