Stół okrągły Fisher (Bangkirai) 1200mm

(kod: 09243)
818 zł

Produkt niedostępny

kod: 09243

Opis produktu

Stół Fisher to okrągły mebel ogrodowy, zbudowany z solidnego drewna Bangkirai.
Głównymi atutami tego egzotycznego drewna jest duża odporność na działanie warunków atmosferycznych, grzybów oraz pleśni.
Stolik Fisher jest naturalnie impregnowany, dzięki czemu do jego pielęgnacji wystarczy jedynie raz na jakiś czas użyć oleju do drewna. Stolik Fisher prezentuje się bardzo efektownie - nie posiada wycieków żywiczych, ani sęków.
Blat stołu Fisher wykonany został z szerokich, efekownych lameli, nadających całości oryginalnego wyglądu.
Ponadto w blacie znajduje się otwór na parasol ogrodowy, który zapewni nam ochronę przed promieniowaniem słonecznym, wiatrem lub deszczem.
Stół Fisher sprawdzi się na tarasie, jak również w ogrodzie lub na działce. Jego neutralna kolorystyka wpasuje się doskonale do wystroju klasycznych, jak i nowoczesnych ogrodów.
Specyfikacja techniczna:
Waga: 35 kg
Wysokość: 750 mm
Szerokość: 1200 mm

Zobacz także powiązane: stoły drewniane, meble ogrodowe drewniane

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x