Stół Kolos 140 długi stół do jadalni rozkładany Czarny Połysk

(kod: 20527) Hubertus
3 999 zł 3 479 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 173,95zł

  • Wysyłka w 15 do 20 dni
  • kod: 20527

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Rozkładanie rozkładany
Długość [cm] 140
Długość po rozłożeniu [cm] 332
Szerokość [cm] 100
Wysokość [cm] 75
Kolor biały , czarny
Wykończenie wysoki połysk
Materiał płyta mdf
Ilość nóg 3
Kształt blatu prostokątny
Blat płyta wysoki połysk

Opis produktu

Stół do jadalni rozkładany Kolos po złożeniu ma 140 cm długości, zaś ze wszystkimi wkładkami ma długość aż 332 cm. Szerokość stołu to 100 cm, a wysokość 75 cm. Miejsce na przechowywanie wkładek znajduje się pod blatem.

Stół Kolos 140 czarny

Stół wykonany jest w płyty w wykończeniu HIGH GLOSS jest to indywidualna nazwa producenta do określenia wysokiego połysku w jakim dostępny jest Stół Kolos. Stół rozkładany na 10 osób Kolos 140 przeznaczony jest do jadalni, jednak jego funkcjonalność i możliwości sprawiają, że równie dobrze sprawdzi się w nowoczesnym biurze. Czarne barwy blatu doskonale łączą się z białymi nogami, dzięki czemu jest to mebel kolorystycznie uniwersalny.

Stół Kolos 140 złożony

Stoły Kolos wykonane są w czterech wariantach kolorystycznych. Każdy z nich jest bardzo elegancki i zachwyci każdego. Wysokopołyskowa płyta świetnie wygląda w kolorze białym, czarnym, szarym i cappuccino.

Czarny stół Kolos 140 rozłożony

Stabilność stołu, mimo jego efektownych możliwości rozkładania, utrzymana jest na bardzo wysokim poziomie. Po bokach umieszczono dwie nogi, natomiast pośrodku znajduje się solidny cokół. Synchroniczne prowadnice oraz kółeczka znajdujące się pod nogami ułatwiają rozkładanie stołu z bazowej długości 140 cm do 188, 236, 284 oraz 332 cm. Pod blatem umieszczone są dodatkowe skrzydła, które służą do zwiększania powierzchni blatu.

Stół rozkładany na 10 osób Kolos 140 wykonano w technologii High Gloss, co oznacza że płytę MDF pokryto wysokopołyskową warstwą. W ten sposób zwiększona została odporność stołu na zarysowania, co nie jest jednoznaczne z tym, że stół jest na nie w 100% odporny. Pod naczynia z gorącymi daniami warto podkładać podkładki. Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble, zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebieskim lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Wymiary elementów zestawu:

Stoł Kolos 140 wymiary

Wymiary stołu:

  • długość: 140 cm
  • długość po rozłożeniu: 188 cm/236 cm/284 cm/332 cm
  • wysokość: 75 cm
  • szerokość: 100 cm

Głowna noga: (skrzynia - w niej chowane są blaty) 

  • szerokość: 37 cm
  • wysokość: 67 cm

Boczna noga:

  • długość: 18 cm 

Kluczowe parametry:

Rozkładanie rozkładany
Długość [cm] 140
Długość po rozłożeniu [cm] 332
Szerokość [cm] 100
Wysokość [cm] 75
Kolor biały , czarny
Wykończenie wysoki połysk
Materiał płyta mdf
Ilość nóg 3
Kształt blatu prostokątny
Blat płyta wysoki połysk

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest w odpowiednio zapakowanych oraz ubezpieczonych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt jest wysyłany w pięciu paczkach na jednej palecie

-paczka 1/5 - 161 cm x 8 cm x 26 cm o wadze 13 kg
-paczka 2/5 - 107 cm x 12 cm x 90 cm o wadze 33 kg
-paczka 3/5 - 108 cm x 21 cm x 73 cm o wadze 48 kg
-paczka 5/5 - 111 cm x 8 cm x 73 cm o wadze 35 kg

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła do jadalni szare tapicerowane stół i ławka ogrodowa ławka i stół ogrodowy drewniany stół ogrodowy z ławkami stół z ławkami ogrodowy ławka ogrodowa rozkładana w stół ławka i stół ogrodowy w jednym ławka stół ogrodowy ławka ogrodowa rozkładana na stół ławy i stół ogrodowy stół i ławki o0grodowe żeliwne

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×