Stół składany Fisher (Teak) 800 mm

(kod: 09242)
775 zł

Produkt niedostępny

kod: 09242

Opis produktu

Stół Fisher to wysokiej jakości stół ogrodowy wykonany z drewna teakowego
Naturalnie impregnowane drewno teakowe pozwala na użytkowanie stolika Fisher na świeżym powietrzu, bez obawy że jego struktura ulegnie zniszczeniu pod wpływem szkodliwego działania warunków atmosferycznych i grzybów. Drewno teakowe ma estetyczny, jasnobrązowy odcień.
Konstrukcja stolika Fisher jest bardzo lekka i poręczna, dzięki czemu możemy ten praktyczny mebel ogrodowy swobodnie przenosić z jednego miejsca w inne. Ponadto stół Fisher wyposażony został w mechanizm umożliwiający jego składanie. To praktyczne rozwiązanie pozwala przechowywać stolik nawet w niewielkich pomieszczeniach.
Specyfikacja techniczna:
Waga: 15 kg
Wysokość: 750 mm
Szerokość: 800 mm

 

Zobacz także powiązane: stoły drewniane, meble ogrodowe drewniane

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół składany bankietowy stół bankietowy składany stół bankietowy składany 160x90cm stół bankietowy składany walizka stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x