Stół Spirit

(kod: 12240)
2 249 zł

Produkt niedostępny

kod: 12240

Opis produktu

Elegancki i oryginalny stół jadalniany Spirit wykonany w całości ze szkła.
Jego forma oraz kształt nawiązują do najnowszych trendów w branży meblarskiej. Szkło, z którego został wykonany jest transparentne, nadaje to lekkości całej kompozycji a także umozliwia dopasowanie stołu do dowolnego wnętrza. Stół posiada miękką, delikatna linię. Jego minimalistyczna forma przypadnie każdemu do gustu.
Sprawdzi się on zarówno w eleganckich i stylowych wnętrzach, w nowoczesnych aranżacjach, loftach a także w loklalach bądź biurach.

Szkło z którego wykonany został stół Spirit to szkło giete o grubośco 15mm. Materiał ten jest ponadczasowy - doskonale sie prezentuje zachowujac elegancję a także stylową klasykę designu.

Wymiary
długość: 160cm
szerokość: 90cm
wysokość: 74cm

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Zadzwoń Email
×