Stół technorattan okrągły Roma grey

599 zł

Produkt niedostępny

kod: 13924

Opinie klientów (1) ↓

Opis produktu

Roma Grey jest okrągłym stolikiem którego stelaż został wykonany z lekkiego aluminium. Jako głównego tworzywa użyto technorattanu w kolorze Delphi Grey. Materiały wykorzystane do stworzenia tego okrągłego stolika tarasowego są nie tylko efektowne, ale cechują się dużą odpornością na zmienną pogodę. Kolor nie ulegnie odbarwieniu, technorattan jest odporny na promieniowanie słoneczne. Jako blat posłużyła hartowana szyba wytrzymała na stłuczenia. Położona jest bezpośrednio na blacie, przed zsuwaniem chronią ją gumowe przyssawki.

Stolik został osadzony na czterech nogach technorattanowych dodatkowo wzmocnionych na samym środku. Nogi stolika Roma Grey zostały zakończone aluminiowymi nakładkami mającymi uniemożliwić rozwarstwianie się splotu. Każda noga ma plastikową stopkę. Wykorzystane materiały są łatwe w czyszczeniu. Wykorzystane materiały sprawiają, że ten niepozorny stolik z powodzeniem może posłużyć jako mebel restauracyjny lub kawiarniany. Wytrzymałe tworzywa zapewnią mu idealny wygląd przez wiele sezonów. Mocna konstrukcja oraz wzmocnione nogi sprawiają, że stolik będzie stabilny niemal na każdym podłożu.

Do stolika idealnie pasują krzesła Rimini.

Zobacz także powiązane: stoły technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary stołu Roma technorattan

  • średnica: 90 cm        
  • wysokość: 74 cm

Dostawa i montaż mebli:

Przesyłka dostarczana jest przez firmę kurierską. Stół wymaga prostego montażu. Do przesyłki dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Elzbieta

    Profesjonalnie i terminowo.
    Polecam!

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

technorattan okrągły skrzynia na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x